2 dievčatá 1 pohár Meme

  Narodeninová torta s obrázkom dvoch dievčat a ozdobným pohárom plneným hnedou penou

Citlivý

Citlivý obsah Upozornenie: Táto stránka obsahuje materiál, ktorý možno považovať za nevhodný pre prácu.

Upozornenie na obsah: Nasledujúci záznam obsahuje grafický materiál.


O

2 dievčatá 1 pohár je hovorový názov pre trailer k brazílskemu filmu scat coprophagic fetish pre dospelých Hladné sučky vyrobené spoločnosťou MFX Media v roku 2007. V klipe sa dve ženy vyprázdňujú do pohára a striedajú sa v konzumácii obsahu pohára, kým si navzájom zvracajú do úst. Extrémne grafickosť klipu, ako aj soundtrack k skladbe „Lovers Theme“ od Hervé Roya spôsobili, že vírusový koncom roka 2007 s mnohými internet používatelia, ktorí uverejňujú svoje alebo iné reakcie na zhliadnutie videa prvýkrát. Tento fenomén si získal veľkú pozornosť médií.

Výsledkom je, že 2girls1cup.com, ktorý je hostiteľom najsledovanejšieho zrkadla traileru, by sa stal jedným z najznámejších šokové stránky v histórii internetu. Názov „2 dievčatá 1 pohár“ tiež podliehal paródia , ktorých príkladom sú šokové miesta ako napr 3Guys1Hammer.

Pôvod

Režíroval brazílsky distribútor a pornograf Marco Fiorito Hladné sučky a jeho spoločnosť MFX Media vydali film 5. januára 2007. Fiorito, samooznačený „kompulzívny fetišista“, sa dostal pod paľbu úradov Spojených štátov, pričom jeho filmy označili za obscénne. Fiorito o svojich filmoch povedal: 'Už som nakrútil fetiš filmy so scat/feces s použitím čokolády namiesto fekálií. Veľa hercov robí scat filmy, ale nesúhlasia s jedením fekálií.' [1]

Mesiace po uvedení filmu, 12. augusta 2007, bola spustená webová stránka 2girls1cup.com. Stránka hostila video až do deaktivácie stránky.

Šírenie

Do jedného mesiaca od spustenia stránky navštívilo stránku viac ako 400 000 ľudí, ktorí na internete strávili menej ako 30 sekúnd. Nasledujúci mesiac toto číslo vyskočilo na 2 milióny návštev. V období od decembra 2007 do januára 2008 túto stránku navštívilo viac ako 8 miliónov návštevníkov.

Dňa 29. augusta 2007 Slangový slovník [3] Používateľ DeeZeal definoval video: „Jedno z najnechutnejších videí na internete koza a tubgirl vyzerať mainstream v porovnaní. Vo videu sú dve dievčatá, ktoré si vychutnávajú jeden pohár. A pod pojmom užívať si myslím vkusne sa do nej vyprázdňovať, olizovať, nasúvať do nej a potom si navzájom do úst. Najhoršie virálne video na internete, povedzme dole!' Príspevok získal viac ako 4 000 kladných hlasov za menej ako 14 rokov (uvedené nižšie).


  y f > 2 2girls1cup o Jedno z najnechutnejších videí na internete. V porovnaní s tým vyzerá koza a tubgirl mainstream. Vo videu sú dve dievčatá, ktoré si vychutnávajú jeden pohár. A pod pojmom užívať si mám na mysli vkusne sa doňho vyprázdňovať, olizovať, cvakať a potom do seba's mouths. The sickest viral video on the net, hands down! Douche 1: Hey, did you see that www.2girls1cup.com video? Check it out!! Douche 2: No, I haven... OH DEAR GOD THAT IS FUCKEN SICK!!! by DeeZeal August 29, 2007 4846 I 1148 FLAG Font Rectangle

Počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov video začalo rásť v popularite online, najmä kvôli reakčným videám, ktoré predstavujú ľudí, ktorí film sledujú. Dňa 21. septembra 2007 YouTuber fartenewt zverejnil jedno z prvých reakčných videí, ktoré za menej ako 14 rokov získalo viac ako 14 miliónov videní (zobrazené nižšie vľavo).

Virálny úspech „2 Girls 1 Cup“ tiež viedol používateľov internetu k tomu, aby preskúmali ešte znepokojivejšie šokujúce videá (najznámejšie z nich sú „ Olympiáda bolesti “) a uverejňovaním podobných reakcií na ne.

V novembri sa reakčné videá stali virálnymi na YouTube. 3. novembra YouTuber Jame Andy zverejnil reakčné video, ktoré za menej ako 14 rokov získalo viac ako 22 miliónov videní (uvedené nižšie vpravo).Virálny úspech videa inšpiroval aj množstvo paródií a iného komediálneho obsahu založeného na klipe. 1. novembra komik Jon Lajoie , najlepšie známy pre svoju rolu v televíznom seriáli Liga , zverejnil parodickú pieseň o videu. Za 14 rokov získal príspevok viac ako 14 miliónov zobrazení (uvedené nižšie).Dňa 10. augusta 2010 sa tvorca webovej stránky 2girls1cup zúčastnil Reddit [dva] AMA . V ich úvode nemenovaný majiteľ stránky hovorí, že videli video na nástenke a vytvorili a stránky na jedno použitie to by klip automaticky prehralo. Po prvom mesiaci povedali, že zabudli, že video hostili, ale po účtovaní zo strany hostiteľskej spoločnosti z dôvodu nadmerných poplatkov videli stránku trvalý úspech.

Počas prvého mesiaca fungovania stránky som sa stretol s niekoľkými problémami. V tom čase som sa o stránku nestaral a dokonca som zabudol, že stránka existuje. Až do jedného dňa, keď som sa dozvedel, že som dlžil nejaké peniaze hostiteľskej spoločnosti kvôli nadmernej šírke pásma. Vtedy som si myslel, že to bola nejaká chyba, alebo sa spoločnosť snažila zo mňa dostať nejaké doláre. Všetko sa potvrdilo, že som skutočne prekročil využitie šírky pásma a nasmeroval som sa na svoj analytický účet.

Keď stránka dosiahla svoj vrchol, rozhodli sa predať 2girls1cup.com, pretože „boli odrezané od všetkých zdrojov príjmov kvôli povahe stránky a rýchlo strácali peniaze, sotva sme pokorili náklady na server a všetky ostatné dobré veci. .' Areál predali vo februári 2008.

Rôzne príklady
Externé referencie

[1] Dymiace zbraň - 2 dievčatá, 1 šálka: Skutočné hovienko

[dva] Reddit – /r/IAmA

[3] Slangový slovník - 2 dievčatá 1 šálka