Amber Heard Heard Poop Meme pomsty

  Amber Heard Poop vo filme Johnny Depp's bed from the 2022 trial.

O

Amber počula pomstu poop , taktiež známy ako Amber Heard Turd alebo Amber počula hovienka , odkazuje na incident, ktorý sa údajne týkal herečky Amber Heard alebo jedného z jej priateľov, ktorí sa vykakali do postele Johnnyho Deppa v roku 2016 na jej narodeniny. Depp tvrdil, že to bola a žart z Heard, ktorý Heard vyvrátil, že bol jedným z ich yorkovských psov. Príbeh a fotografie boli použité ako dôkaz proti Heardovej v rokoch 2020 a 2022 uprostred Amber Heard verzus Johnny Depp súdny proces. Vývoj začiatkom roku 2022 vyvolal reakcie a memy cez sociálne médiá, ako napr Twitter kde hashtagy #MePoo a #AmberTurd boli trendy koncom apríla 2022.

Pôvod

14. júla 2020 spravodajské servery ako Page Six [1] oznámili, že počas londýnskeho procesu medzi Heardom a Deppom v roku 2020 sa objavili dôkazy, že Heard alebo jeden z jej priateľov sa údajne vykakal do Deppovej postele na jej 30. narodeniny, 21. apríla 2016, po bitke medzi dvojicou. Vtedajšia gazdiná páru Hilda Vargasová musela súdu napísať vyhlásenie, v ktorom vysvetlila, že do strešného bytu celebrít prišla okolo 15:00. deň po narodeninovej oslave len nájsť hovienko umiestnené na posteľnej bielizni. Deppov právny tím poskytol súdu fotografie výkalov Amber Heardovej (uvedené nižšie).


  Textilné komfortné vodné podlahy Drevené odtiene a odtiene   Azúrová textilná sivá Vzorka odtieňov a odtieňov

Po tom, čo boli proti Heardovej v roku 2020 vznesené dôkazy, jej právny tím obvinenia poprel a uviedol, že za hovno nie je zodpovedná ani herečka, ani jej priatelia. [1] Namiesto toho navrhli, že za tým mohol byť sám Depp.

Šírenie

14. júla 2020 Twitter [dva] používateľ truehurts06 zverejnil dva obrázky hovienka v tweete, ktorý za dva roky získal približne 1 000 označení páči sa mi (uvedené nižšie). Truthhurts06 v tweete uviedol, že Heard z toho obvinil ich psov, avšak pravda, okrem iných, tomuto vyhláseniu neverili a tvrdili, že je príliš veľký na to, aby pochádzal z Yorkieho.


  KeepRocking ... @truthhurts06 Amber Heard sa vykakala na Johnnyho Deppa's bed and then blamed it on their tiny yorkies. This is NO tiny dog poop. Amber Heard is disgustingl #AmberTurd 11:58 AM · Jul 14, 2020 · Twitter for Android Organism Font Adaptation

Príbeh sa opäť masovo objavil až v apríli 2022. 20. apríla 2022 boli fotografie a príbeh použité ako dôkazy v procese medzi Heardom a Deppom, ktorý sa konal vo Fairfaxe vo Virgínii. Vzhľadom na to, že proces bol vysielaný celoštátnou televíziou, YouTuberi boli schopní zaznamenať a znova odoslať Deppovo prerozprávanie príbehu. Dňa 21. apríla 2022 kanál YouTube A Cup Of Tea & Slice Of T.V. klip znova zverejnil a za jeden deň získal približne 43 100 zhliadnutí (uvedené nižšie).Reakcie a mémy

Keďže dôkazy boli známe 20. apríla 2022, táto téma bola trendom v memoch a na sociálnych sieťach až do konca apríla. Napríklad 20. apríla Twitter [3] užívateľ Erikodex zverejnil obrázok Heardovej, ako sa bozkáva s jedným zo svojich yorkovských psov, s titulkom: „Psík Amber a Johnnyho sa háda, kto posral posteľ“, spolu s hashtagmi #AmberTurd a #MePoo, pričom druhý z nich sa týkal #MeToo Movement ktorú Heardova pôvodná obrana z roku 2020 postavila. Tweet získal za dva dni približne 4 400 lajkov (zobrazené nižšie vľavo). Aj 20. apríla Twitter [4] používateľ mocking_media uverejnil meme, ktorý za dva dni získal približne 2 300 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vpravo).


  Erikode @Erikodex #AmberTurd #mepoo Amber a Johnny's dog arguing who shit the bed 3:49 PM · Apr 20, 2022 · Twitter Web App Amber Heard Arm Jaw Gesture Happy Flash photography   HMOCKÉ MÉDIA TO BOL PES! Johnny Depp kapitán Jack Sparrow Piráti z Karibiku: Salazar's Revenge Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Head Hairstyle Photograph Facial expression Organ Human Fashion Recipe Art Beard People Adaptation Eyewear Beauty

Objavili sa viaceré mémy o Amber Heardovej, ktorá kakala na posteli Johnnyho Deppa Reddit koncom apríla 2022. Napríklad 21. apríla 2022 Redditor LawrenceOnKeyboard zverejnil GIF do /r/memes [5] s titulkom hovno z Jurský park s: „Johnny Depp si všimol, že s jeho posteľou sa niečo pokazilo:“ Meme získalo približne 38 200 hlasov za jeden deň (zobrazené nižšie).

Rôzne príklady


  Dan Nowell ... @dpnowell Koľko hovienok by mohla nahnať Amber, keby Heard dokázala nahnať svoje hovno? 00 #AmberTurd #johnnydepp #mepoo 16:33 · 20. apríla 2022 z Los Angeles, CA · Twitter pre iPhone Ekoregión oviec Príroda Pastier Organizmus Pasienky Krajina Pastier Adaptácia Vidiecka oblasť   epo @NorthldahoNative Nočný stolík Stôl Účes Pohodlie Móda Textil Interiérový dizajn Stehná Štýl Kolená Čierne vlasy Módny dizajn Okuliare Voľný čas Stolička Podlaha Krása   Mohammad MOLIA A.J.A.HADI HOLBORN CHAMBERS TE THON SIR CIARD SCO Sorembet 27tD HOLBORN CHAMBERS KOMORY STUARTA STEVENSA 6 GATE STREET LINCOLNS INN FIELDS LONDÝN WC2 3HP JTU CHAOS OF RISAFAAREASTICE móda RISAFAARKESER


Externé referencie

[1] Šiesta strana – Toto je hovno, ktoré spláchlo manželstvo Johnnyho Deppa a Amber Heardovej

[dva] Twitter – @truthhurts06

[3] Twitter – @Erikodex

[4] Twitter – @mocking_media

[5] Reddit – /r/memes