Bill Cipher Meme

 Bill Cipher

O

Bill Cipher je vysnívaná démonická postava, ktorá pôsobí ako hlavný antagonista v Disney séria Gravity Falls . Od svojho debutového vystúpenia vo finálovej epizóde prvej sezóny „Dreamscapers“ sa táto postava stala jednou z najobľúbenejších postáv seriálu.

Org

Bill (vyjadrený Alexom Hirschom) sa prvýkrát objavil vo finálovej epizóde prvej série „Dreamscapers“, ktorá sa vysielala 12. júla 2013. V tejto epizóde sa Bill dohodne s ďalším hlavným antagonistom Gideonom Gleefulom, že napadne myseľ Stanleyho Pinesa a získajte kód do trezoru obsahujúceho listinu do jeho Mystery Shack. Nakoniec jeho plán prekazia Dipper a Mabel Pines a Soos Ramirez. Odvtedy sa objavuje v epizódach Ponožková opera , Posledný Mabelcorn a Dvojičky vs budúcnosť , jeho konečným plánom je napadnúť fyzický svet a otvoriť trhlinu v jeho vlastnej ríši.

Šírenie

Od svojho prvého vystúpenia si Bill Cipher získal medzi fanúšikmi značnú popularitu vďaka svojmu zvrátenému zmyslu pre humor a tajomnej povahe. Deviantart má viac ako 16 000 výsledkov týkajúcich sa postavy. [1]

Viem veľa vecí

'Viem veľa vecí' je nezabudnuteľný citát spojený s postavou. Objavuje sa v škrabáky na sny keď Bill vysvetľuje Gideonovi, ako pozná jeho meno medzi mnohými inými predmetmi.

Pípa

 Dipper Pines Kreslená fiktívna postavička Billa Ciphera Mabel Pines

Pípa je fanúšikovská prezývka Billa Ciphera, ktorý má Dipperovo telo. Zatiaľ čo sa objavil iba v Ponožková opera , sa stala medzi fanúšikmi pomerne populárnou, čiastočne kvôli jej nevyspytateľnému správaniu a masochistickým sklonom.

Externé referencie

[1] Deviantart – Bill Cipher