Kráľ Harkinian Meme

King Harkinian je opakujúca sa postava z hier The Legend of Zelda CD-i. V hrách je kráľom Hyrule a hlavou kráľovskej rodiny. Rôzne scény a frázy, ktoré používa v hrách, si získali na webe veľkú popularitu, pretože sú jednou z najbežnejších postáv používaných v Youtube Poops.

Čítajte Viac

Meme SCP-1471

SCP-1471, tiež známy ako MalO, je objekt SCP Foundation opísaný ako freeware mobilná aplikácia, propagovaná ako metóda „už nikdy nebyť sám“. Po inštalácii aplikácie do svojho telefónu by človek začal dostávať fotografie veľkej humanoidnej entity s lebkou podobnou psovi a čiernymi vlasmi a neskôr si ju začal neustále vizualizovať vo svojom okolí. SCP-1471, všeobecne považované za zdravé v komunite SCP, získalo pozoruhodnú prítomnosť online ako predmet mémov aj oplzlostí.

Čítajte Viac

Chandler nikdy nevyhrá meme

Chandler Never Wins odkazuje na neschopnosť Chandlera Hollowa vyhrať výzvu na YouTube, ktorú pripravil jeho priateľ Jimmy Donaldson z MrBeast.

Čítajte Viac

Meme Sosuke Aizen

Sōsuke Aizen je hlavným antagonistom japonskej manga série Bleach, ktorú napísal a ilustroval Kubo Tite. Vďaka Aizenovým rôznym schopnostiam Diabolus ex Machina, ako aj jeho takmer dokonalej predvídavosti a manipulácii s postavami a udalosťami, sa stal zdrojom posmechu a obdivu pre fanúšikov aj kritikov postavy.

Čítajte Viac

Hex Maniac Meme

Hex Maniac je trieda trénerov zo série videohier Pokémon. Pôvodne sa javila ako vedľajšia trieda, ale vzhľad a osobnosť hernej reprezentácie ju urobili populárnou medzi fanúšikmi.

Čítajte Viac

Meme melóny

Melony je ľadová posilňovňa exkluzívna pre Pokémon Shield. Vďaka svojej bujnej postave sa stala obľúbenou postavou medzi fanúšikmi tejto hry.

Čítajte Viac

Hackerman Meme

Hackerman odkazuje na obraz herca Ramiho Maleka oblečeného ako jeho postavu Elliota Aldersona z televíznej show Mr. Robot v USA Netowork spárovaný s textom „HACKERMAN“ prevzatým z klipu filmu Kung Fury z roku 2015.

Čítajte Viac

Ultra Instinct Remixes Meme

Ultra Instinct Remixes odkazuje na sériu remixových videí založených na forme „ultra inštinktu“, ktorú môže postava dosiahnuť v anime sérii Dragon Ball Super. Videá zvyčajne pretínajú scény zo série alebo poskytujú prvky, vďaka ktorým bude video vyzerať viac štylisticky v súlade s tým z Dragon Ball.

Čítajte Viac

Luigi Meme

Luigi (japonsky: ルイージ Hepburn: Ruīji) je fiktívna postava zo série videohier Super Mario. Je mladším, vyšším a ľahko vystrašeným bratom Maria, hlavného protagonistu série, ktorú vytvoril prominentný herný dizajnér Shigeru Miyamoto.

Čítajte Viac

Wooper Meme

Wooper je pokémon typu voda/zem predstavený v druhej generácii hier Pokémon. Pokémon sa stal obľúbeným fanúšikom v priebehu desaťročí, odkedy bol predstavený, a nakoniec sa objavil v niekoľkých memoch, vrátane vtipu, kde bol jeho herný sprite spojený so slovom „Toto“.

Čítajte Viac