Hurikán Matthew sa stretáva so Slayer Meme

  Hurikán Matthew sa stretáva so Slayerom

O

Hurikán Matthew sa stretáva so Slayerom je a virálne video s rezidentom Floridy Lane Pittmanom, bez košele a držiacim americkú vlajku, počas dažďa hurikánu Matthew v roku 2016. Video sa hrá s piesňou „Raining Blood“ od heavymetalovej skupiny Slayer na soundtracku.

Pôvod

7. októbra 2016 Lane Pittman zverejnil prvé video, na ktorom je v daždi na Facebook . [1] K príspevku napísal: 'Požiadal som o nejakú úpravu vlasov počas 'palice. Vyhovel som tomu.' Za tri roky video získalo viac ako 27 miliónov videní, 424 000 zdieľaní, 137 000 reakcií a 79 000 komentárov (zrkadlo nižšie).Šírenie

Kampaň GoFundMe

13. septembra 2018 Pittman spustil a GoFundMe [8] kampaň na „poslanie Landa do boja proti Florencii“. Kampaň získala 1 136 USD z pôvodného cieľa 150 USD.

V popise napísal:

Zaplať za benzín/kávu a pôjdem bojovať s hurikánom Florence. MERICA BABY!!! Držíme spolu.

Nemám potuchy, čo s týmito peniazmi urobím lol, určite si opravím auto pre budúce hurikány! Zaplaťte mi pokutu za prekročenie rýchlosti, ktorú mi dal SC State Trooper za návrat na Floridu, a zaplaťte môjmu kameramanovi. Tento GoFundMe stiahnem do piatku 21.9.2018. Ďakujem za priazeň a podporu!!!!! Je to ohromujúce.

Následné videá

Pittman pri niekoľkých príležitostiach znovu vytvoril svoje najslávnejšie video. 14. septembra 2018 zdieľal „Hurikán Florence vs Muž z Floridy ,“ ktorý získal viac ako 352 000 zobrazení za menej ako jeden rok (zobrazené nižšie vľavo).

Nasledujúci rok, 5. septembra 2019, zdieľal 'Hurricane Dorian vs. Florida Man.' Video získalo viac ako 75 000 zobrazení za približne jeden týždeň (zobrazené nižšie vpravo).Mediálne pokrytie

Videá boli medializované od takých zdrojov ako Mashable , [dva] spinaker, [3] Miami Herald, [4] Denná bodka , [5] New York Post, [6] HuffPost [7] a viac.

Externé referencie

[1] Facebook - lane.pittman's Post

[dva] Mashable – Florida Man je späť s heavy metalom a americkou vlajkou, aby čelil hurikánu Florence

[3] spinaker – Absolvent UNF sa vracia na druhý súboj s vírusovým hurikánom

[4] Miami Herald – Kto je ten chlap s vlajkou v memoch hurikánu Dorian? Najlepší muž z Floridy

[5] Denná bodka – Florida Man je späť, aby sa postavil hurikánu Florence a zároveň odpálil Slayer

[6] New York Post – Muž bez košele sa počas hurikánu vykašle na Slayer

[7] HuffPost – Headbang, vlajka mávajúci chlap sa vracia pre hurikán Florence

[8] GoFundMe – Pošlite Lanea do boja proti Florencii