Incarnate / The Nick Simmons Plagiator Scandal Event

Incarnate je komiksová séria vydaná vydavateľstvom Radical Comics, ktorú vytvoril, napísal a napísal ceruzkou Nick Simmons (syn člena KISS Gene Simmonsa). Je neslávne známy pre svoje plagiáty z niekoľkých manga sérií, najmä Bleach, a z veľkých umeleckých komunít, ako je deviantArt. Nick Simmons, ktorý bol neskôr odhalený ako zlodej umenia, poprel obvinenia mnohých pobúrených umelcov a fanúšikov.

Čítajte Viac

Poskrutkujte pravidlá, mám peniaze! Meme

„Screw the Rules, I have Money“ je fráza z Yu-Gi-Oh! paródia Yu-Gi-Oh: Skrátená séria. Používa sa ako sarkastická odpoveď na hádku alebo pri výmene názorov, kde niekto úmyselne porušil pravidlo. Druhá polovica frázy „Mám peniaze“ sa dá použiť aj ako snehový klon, kde sa „peniaze“ menia na iné slovo, ktoré je vhodné pre danú situáciu.

Čítajte Viac

Tweek X Craig Meme

O Tweek X Craig je fiktívny pár Tweeka a Craiga v Southparku od nových ázijských študentov v ich umení Yaoi, ktoré sa nakoniec stalo skutočnosťou. O

Čítajte Viac

Teen Comix Meme

Teen Comix, tiež známy ako „No Fear--X--One Fear“ je zneužiteľný komiks populárny na Tumblr, v ktorom je vidieť tínedžera kráčať s košeľou s nápisom „No Fear“. Na druhom paneli prechádza okolo inej osoby, ktorá kladie vtipnú otázku alebo scenár, a potom na treťom má na tričku nápis „Jeden strach“.

Čítajte Viac

Je to Pro Genji? Meme

'Je to profík Genji?' je fráza vyslovená používateľom služby YouTube VideoGameDunkey v hernom videu Overwatch, ktoré bolo nahrané koncom júla 2016. Od nahrania túto frázu prevzali hráči Overwatch a použili ju ako komentár v hre a na fórach, sociálnych médiách a hraní hier. videá. Táto fráza sa zvyčajne používa na zosmiešňovanie hráčov Genji.

Čítajte Viac

Gul'dan ponúka Meme

„Ponuka Gul'dan“ je obrazové makro, v ktorom Gul'dan robí ponuku Grommashovi Hellscreamovi, kde Grommash odpovedá „A čo, Gul'dan, musíme my dať na oplátku?“, na čo Gul'dan zatiahne. stiahne si kapucňu a povie „Všetko“.

Čítajte Viac

Banánový tanečný meme Dr Jean

Jean’s Banana Dance je video, ktoré obsahuje rôzne druhy ovocia a zeleniny a vysvetľuje ich, aby oslovilo mladšie publikum.

Čítajte Viac

Naozaj vás prinúti myslieť na meme

Naozaj vás núti premýšľať... je fráza, ktorá sa často používa ako vtip na zosmiešňovanie plytkých umeleckých diel, nápadov a konšpiračných teórií, ktoré sa snažia byť hlboké. Počas prezidentských volieb v Spojených štátoch v roku 2016 sa stala populárnou frázou v návnadách na 4chan /pol/ na zosmiešňovanie liberálnych mémov a diskusií. Hoci je uverejnený väčšinou na /pol/, často sa používa aj na /tv/, /k/, /r9k/ a [s4s].

Čítajte Viac

GTFO Meme

GTFO je internetová skratka pre frázu „Get The Fuck Out“, ktorá sa zvyčajne používa na vyjadrenie nedôvery alebo opovrhnutia voči poznámke niekoho iného v online diskusiách.

Čítajte Viac

Keby to nebolo pre zákony tejto krajiny Meme

Keby to nebolo pre zákony tejto krajiny, odkazuje na obrázok dieťaťa držiaceho nôž s nápisom „Keby nebolo zákonov tejto krajiny, zabil by som ťa“. Zvyčajne sa používa v shitpostingu.

Čítajte Viac