Jerk Jerk Ali Osoba

Rucka Rucka Ali je americký rapper a hudobný umelec z Detroitu v štáte Michigan. Jeho práca je často kontroverzná, pretože sa zvyčajne sústreďuje na rasové stereotypy mnohých rôznych rás a skupín.

Čítajte Viac

Ridley je príliš veľký meme

„Ridley je príliš veľký“ je argument proti tomu, aby sa mimozemskému stvoreniu Ridleymu zo série videohier Metroid umožnilo stať sa hrateľnou postavou v bojových videohrách Super Smash Bros. kvôli jeho veľkej veľkosti v porovnaní s inými postavami.

Čítajte Viac

Osoba Malika Obamu

Malik Obama je kenský nevlastný brat 44. prezidenta Spojených štátov Baracka Obamu, ktorý pôsobil ako konzultant vo Washingtone, D.C. Počas prezidentských volieb v Spojených štátoch v roku 2016 si Obama získal veľkú slávu na internete pre svoju podporu republikánskeho kandidáta Donalda Trumpa. a za časté tweetovanie odkazov na internetové meme prostredníctvom svojho overeného účtu na Twitteri.

Čítajte Viac

Osoba Jen Selter

Jen Selter je žena z Long Islandu v New Yorku, ktorá si na Instagrame získala veľkú sledovanosť za zdieľanie svojich fotografií pri cvičení. Vďaka výraznému zobrazeniu jej zadku na mnohých jej fotografiách sa Selterovi pripisuje „najslávnejší zadok na Instagrame“ a „ďalšia Jillian Michales“ po podpísaní lukratívnej zmluvy o športovom manažmente v januári 2014.

Čítajte Viac

Meme žiariacej gule Donalda Trumpa

Žiarivá guľa Donalda Trumpa, tiež známa ako Trumpova guľa, odkazuje na rozsvietený glóbus, ktorého sa prezident Spojených štátov Donald Trump nafotil, ako sa dotýka pri návšteve Saudskej Arábie koncom mája 2017. Po zverejnení obrázka na Twitteri mnohí žartovali, že táto bizarná póza vyzerala zlovestne. a znepokojujúce.

Čítajte Viac

Dipper Goes To Taco Bell Meme

Dipper Goes To Taco Bell je fanfikcia, ktorá sa odohráva vo vesmíre animovaného seriálu Gravity Falls z roku 2012. Príbeh a jeho obsah sa stal notoricky známy v rámci fanúšikovskej základne pre jeho vysoko gore-naplnené rozprávanie. Často sa prirovnáva k iným notoricky známym šokom z fandomu My Little Pony: Friendship is Magic, ako sú Cupcakes a Sweet Apple Massacre.

Čítajte Viac

orz Meme

orz (tiež známy ako OTL) je emotikon používaný na vyjadrenie pocitu beznádeje zo žartu, často v dôsledku zlyhania. Text vizuálne predstavuje osobu kľačiacu na zemi tvárou nadol; „O“ predstavuje hlavu, „R“ ako ruky a „Z“ ako trup. Vo východoázijských kultúrach tvar „Orz“ pripomína telesné gesto, ktoré znamená frustráciu alebo pocit zúfalstva, zvyčajne v dôsledku vlastného zlyhania, hoci môže byť použitý na vyjadrenie frustrácie voči ostatným podobne ako facepalm.

Čítajte Viac

Doslova Me Copypasta Meme

„Doslova ja“ je kópia, ktorá sa často používa v tandeme s obrázkami, o ktorých sa plagát domnieva, že ich predstavujú metaforicky. Slovo „doslova“ sa používa ironicky, keďže súvisiace obrázky sú často animované alebo iné postavy, ktoré nemôžu byť ľudským autorom príspevku. Najčastejšie priradený obrázok je Zoot Suit Daffy Duck.

Čítajte Viac

Prosím, buďte trpezliví, mám mem s autizmom

Buďte trpezliví, mám autizmus je photoshop meme, ktorý zvyčajne obsahuje obrázky rôznych ľudí, postáv a predmetov, na ktorých je na prednej strane vyšitý modrý klobúk s vetou „Prosím, buďte trpezliví / mám autizmus“.

Čítajte Viac

Meme sumca

Sumec je slangový výraz, ktorý sa používa na opis niekoho, kto predpokladá falošné účty na sociálnych sieťach, ako je Facebook alebo Twitter, aby si vytvoril online vzťahy s cudzími ľuďmi alebo predstieral, že je vo vzťahu.

Čítajte Viac