Kaneki Profil Picture Picture Meme

 čiernobiela manga postava so zakrvavenou tvárou, ktorá hľadí hore s očami skrytými za vlasmi

O

Profilová fotka Kaneki odkazuje na a manga panel z Tokyo Ghoul:re hlavný hrdina Ken Kaneki hodil hlavu dozadu a vlasy mu zakrývali oči. Online nastavenie panelu ako profilového obrázku sa spájalo so snahou vyjadriť pocity bolesti, sebaľútosti a rezignácie tvárou v tvár nechcenému alebo odmietnutému memy o tom, že „kaneki avis“ a „kaneki pfps“ získavajú na popularite od konca roka 2019. Tento mém je úzko spojený s UNRAVEL / Donnyho téma .

Pôvod

Dňa 28. mája 2015, kapitola 30 Tokyo Ghoul:re séria manga, ktorú vytvoril Sui Ishida, bola publikovaná v Weekly Young Jump. [1] Kapitola sa končí tým, že sa Hinami Fueguchi rozhodla nevzdať sa svojmu staršiemu bratovi Kenovi Kanekimu, pričom posledný panel zobrazuje Kanekiho, ako rezignovane hodí hlavu dozadu (panel zobrazený nižšie).


 Sasaki Haise Táto osoba je Kaneki Ken. Onii-chan Tokyo Ghoul:re 03 Čiernobiela karikatúra

Zatiaľ čo panel bol predtým používaný ako profilový obrázok, jeho spojenie s pocitmi bolesti a sebaľútosti si získalo široké uznanie až koncom augusta 2019, s rastúcou popularitou mému Tokijský ghúl anime tematická pieseň UNRAVEL , tiež známy ako „Donnyho téma“, ktorý je hlavným prispievajúcim faktorom.

Dňa 30. augusta 2019 Twitter [dva] používateľ @AnimeWifeLover tweetoval obrázok a napísal: 'Práve zistil, že môj healslut gf hral podporu pre iného chlapa.' Tweet získal za deväť mesiacov viac ako 60 retweetov a 220 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vľavo). 6. septembra 2020 Twitter [3] používateľ @BitchAssBowie žartoval o účtoch na Twitteri, ktoré používajú panel ako svoj profilový obrázok, pričom tento tweet získal za deväť mesiacov viac ako 40 retweetov a 250 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vpravo).


 Polyphemus @AnimeWifelover práve zistil, že môj healslut gf hral podporu pre iného chlapa 1:16 · 30. augusta 2019 - Twitter pre iPhone Ken Kaneki Touka Kirishima Cartoon Black-and-white Illustration  Bo w i e @BitchAssBowie prečo mám Kaneki avi? smiešne, mali by ste sa opýtať.. som chorý a unavený z toho, ako sa ku mne život správal... istým spôsobom on's so very relatable to the inner pain that my soul endures daily.an outsider, forever alone... 6:55 PM · Sep 6, 2019 · Twitter for iPhone Idlib Text Font Line

Šírenie

Meme dosiahol väčšie uznanie, keď 13. októbra 2019 Twitter [4] používateľ @BitchAssBowie uverejnil maketu tweetu, ktorý predstavoval predstaviteľa Fortnite Účet Twitter nastavenie obrázka ako profilového obrázka. Príspevok získal viac ako 1 100 retweetov a 5 000 označení páči sa mi za osem mesiacov (zobrazené nižšie vľavo).

Medzi 1. a 2. decembrom vytvoril používateľ Twitteru @chopstick sériu vtipných tweetov, [5] [6] [7] posledným tweetom napíšem: „Práve som si vystrelil“, „Možno práve zaspala, aha,“ „Možno je len zaneprázdnená“ [8] ako panel manga Kaneki sprevádzaný #NewProfilePic mriežka . 2. decembra 2019 Twitter [9] používateľ @HolUpKnight zverejnil snímky obrazovky tweetov, pričom za šesť mesiacov získal viac ako 1 700 retweetov a 7 200 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vpravo).


 Bo w i e @BitchAssBowie OH NO FORTNITE NIE TAK AVI Tweet Fortnite O @FortniteGame #NewProfilePic Fortnite o @FortniteGame S fortnite.com E Pripojil sa 111. december sleduje 8,7 miliónov fanúšikov 16:04 · Text 2. okt. iPhone Screenshot 193, 19. októbra  @chopstick • 7 hodín preč #NewProfllePic away @chopstick • 21 h 154 Možno je len zaneprázdnená

Dňa 10. januára 2020 Redditor [10] harambeazn zverejnil otázku týkajúcu sa mému v /r/TokyoGhoul subreddit, pričom za štyri mesiace získal viac ako 620 hlasov za.

Od februára 2020 sa panel manga stal obľúbeným predmetom paródií. Napríklad 3. februára 2020 Twitter [jedenásť] umelec @TyroneStash uverejnil a Chlap Fieri paródia na obrázok, ktorá za tri mesiace získala viac ako 10 400 retweetov a 38 400 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vľavo). 28. mája 2020 Twitter [12] používateľ @BobaFettNotDead uverejnil a JoJo bizarné dobrodružstvo paródia, ktorá za jeden deň získala viac ako 410 retweetov a 2 700 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vpravo).


 @TYRONESTASH  Ilustračné

UNRAVEL / Donnyho téma

UNRAVEL je skladba japonského hudobníka TK, ktorá je použitá v úvodných titulkoch anime série Tokyo Ghoul z roku 2014. Od marca 2019 sa pieseň často používala vo videách, ktoré zaznamenávajú pád človeka prezentáciou jeho príspevkov a komentárov. zapnuté smiešne , pieseň je známa ako Donnyho téma .Plačúca Aya Asagiri

Plačúca Aya Asagiri odkazuje na vírusový panel z Stránka magických dievčat manga séria, ktorá zobrazuje plačúcu hlavnú protagonistku Ayu Asagiri. Online si panel získal popularitu ako súčasť niekoľkých formátov meme, vrátane Prepáčte za X a Babe, prosím, sex so mnou a bol použitý v spojení s Kaneki Profile Picture.


 11 AYA.00 Čierno-biela Čierne vlasy Monochromatická Monochromatická fotografia Ilustračná kresba  Účes Štýl Čeľusť Čierne vlasy Krk Čiernobiela Čiernobiela kresba Monochrome

Rôzne príklady


 ja som panna @catgirlpussy všetkým s ikonami kaneki: zlepšuje sa to 16:29 · 12.1.20 · Twitter pre iPhone 2 Retweety 17 rád oga boga @mrtwo_bonclay · 39m Odpovedanie používateľovi @catgirlpussy When Text Font  TINMINT @Tin2Mint Odpovedanie @BitchAssBowie a @kur1smay 'Stále retweetuje jeho vtipy, človeče. Viem, že're stolen off reddit but she just wouldn't listen.. This world is so unfair.. Why did she have to hurt me this way, man ?" 11:12 AM Sep 7, 2019 · Twitter for Android > Ken Kaneki Cartoon Text Black-and-white Illustration  Biela čiapka na obuv
 Profilová fotka Kaneki paródia na dóžu s dlhou ofinou zakrývajúcou oči  Eren Jaeger @erenjaeger858 Povedala, že ma vníma ako rodinu. anime postava hľadiaca v smútku

Šablóna


 Ken Kaneki Touka Kirishima Ilustračný účes Čiernobiely

Externé referencie

[1] Tokyo Ghoul - :k kapitole 30

[dva] Twitter – @AnimeWifeLover

[3] Twitter – @BitchAssBowie

[4] Twitter – @BitchAssBowie

[5] Twitter – @palicka

[6] Twitter – @palicka

[7] Twitter – @palicka

[8] Twitter – @palicka

[9] Twitter – @holupknight

[10] Reddit – Prečo má veľa ľudí tento konkrétny obrázok Sasaki/Kaneki ako svoj profilový obrázok

[jedenásť] Twitter – @TyroneStash

[12] Twitter – @BobaFettNotDead