Kriticky uznávaný MMORPG meme

  Kriticky uznávané MMORPG

O

Kriticky uznávané MMORPG , taktiež známy ako Počuli ste už o kriticky uznávanej MMORPG? je reklama copypasta ktorý propaguje bezplatnú skúšobnú verziu ocenenej série MMORPG Konečná predstava XIV. Neskôr sa používa ako copypasta meme na propagáciu a pýtanie sa na bezplatnú skúšobnú verziu Final Fantasy XIV.

Pôvod

Najskorší pôvod copypasty vznikol okolo 4. marca 2021, počas vydania webovej stránky Final Fantasy XIV Free Trial. Final Fantasy XIV YouTube kanál zverejnil tri reklamné videá ženy, ktorá povzbudzuje ľudí, aby si zahrali bezplatnú skúšobnú verziu Final Fantasy XIV.

Fanúšikovia neskôr použili The Critically Acclaimed MMORPG ako reklamný copypasta meme, ktorý cituje:

Počuli ste už o kritikou uznávanej MMORPG Final Fantasy XIV? S rozšírenou bezplatnou skúšobnou verziou, ktorú si môžete zahrať cez celú hru A Realm Reborn a ocenenú expanziu Heavensward až do úrovne 60 zadarmo, bez obmedzenia hracieho času.

Angličtina Final Fantasy XIV Twitter stránka tweetovala o Kriticky uznávanej MMORPG neskôr 17. apríla 2021.

Šírenie

Copypasta sa neskôr rozšírila po celom okolí internet , väčšinou na 4kanál 's /v/, Twitter, Reddit, verejne a tiež sa zvykol pýtať ľudí hranie súvisiace otázky.

Externé referencie

[1] Twitter – Final Fantasy XIV anglicky

[dva] Twitter – Final Fantasy XIV English – Vyskúšali ste rozšírenú bezplatnú skúšobnú verziu našej kriticky uznávanej MMORPG #FXXIV?

[3] Final Fantasy XIV – Bezplatná skúšobná stránka

[4] Podstata – Final Fantasy XIV zo mňa urobil živý meme

[5] TheGamer – Musíte si pozrieť veselé upútavky na živú akciu Final Fantasy 14

[6] PCGamesN – Nové reklamy Final Fantasy XIV práve posielajú vášmu otravnému priateľovi FFXIV