Mei Lee Kreslenie vo svojom zápisníku Meme

  Postava mei lee píšuca do svojho zápisníka z filmu Pixar sčervená.

O

Mei Lee kreslí vo svojom zápisníku alebo Mei Lee píše do svojho zápisníka odkazuje na scénu z od Pixaru animovaný film z roku 2022 Sčervenanie v ktorej sa zdá, že hlavná hrdinka Mei Lee dostala zlomyseľný nápad pri pohľade do svojho zápisníka, váľajúceho sa pod posteľou, keď ho začína kresliť. Scéna sa stala an zneužiteľný formátu v polovici marca 2022, pretože tvorcovia meme buď spojili scénu s humorom titulky GIF alebo upravil scénu, aby ukázal, na čom Mei pracuje. veľa memy použite formát na referenciu oplzlý kresby resp Pravidlo 34 umelecké dielo.

Pôvod

Scéna v Sčervenanie, vydaný 11. marca 2022, odkiaľ formát pochádza, zobrazuje hlavnú postavu Mei Lee, dievča s doplnkami, ktoré začína kresliť seba a chlapca, do ktorého je zamilovaná. Potom zistí, že ju to baví a zvalí sa pod posteľ, aby pokračovala v kreslení (zobrazené nižšie).V ten istý deň vyšiel film, Redditor videowulff zverejnil trojpanelovú úpravu scény do /r/MemeEconomy [1] (zobrazené nižšie).


  Head Mouth Vision care Fialové okuliare Umelecká zábava Zábavná hračka

Šírenie

Počas nasledujúcich dní po Sčervenanie bola vydaná 11. marca 2022, scéna sa spopularizovala v subredditoch zameraných na meme naprieč platformou, s mnohými pútavými príspevkami, ktoré popisovali celú scénu vtipným titulkom, ktorý často súvisí s umelcom z NSFW vytvárajúcim svoje kúsky. Napríklad 13. marca Redditor [3] Creedroyce zverejnil scénu s titulkom: 'Prvý autor fanfikcie, ktorý si uvedomil, že môžu posielať svoje obľúbené postavy ako,' a získal viac ako 24 000 bodov (zobrazené nižšie).


14. marca redditor jojomamats napísali scénu „Prvá R34 umelec, ktorý si uvedomuje, že dokáže nakresliť kohokoľvek/vec, kurva,“ získal viac ako 77 000 bodov v /r/memes. [dva] (zobrazené nižšie).


Rôzne príklady


  keď príde úmrtný list, ktorý ste si kúpili na ebayi, Comfort   Scenáristi Netflixu si uvedomujú, že môžu napísať milostný príbeh medzi ruským vojakom a ukrajinským civilistom LSS6 Furniture Vertebrate Comfort Font Drawer Pillow   Čelo Hlava Účes Fotografia Výraz tváre Ústa Svetlo Organ Ľudské osvetlenie Art Line Cool Artist   Dumbing of Age Čelo Hlava Účes Výraz tváre Ústa Organ Ľudské Svetlo Čierna Osvetlenie Automobilový dizajn Umenie Nástenka Ľudia Písmo   65 Ducks JCKS Výraz tváre Ústa Human Art Gesture Font Happy   Cartoon Black Lighting Mammal Art

Externé referencie

[1] Reddit – /r/memeeconomy

[dva] Reddit – /r/memes

[3] Reddit – /r/memes