Môj brat v Kristovi meme

 môj brat v Kristovi

O

Môj brat v Kristovi je a rekapituláciu trend meme používajúci „môj brat v Kristovi“ ako a slang výraz vložený nad slová, najčastejšie nahrádzajúci N-slovo, v iných meme titulkoch na vylepšenie pôvodného významu pridaním nádychu zdvorilého kresťanstva pre vtipný efekt. Tento trend sa väčšinou používa ako vylepšenie existujúcich obrázkov, kde tvorcovia meme nahrádzajú text frázou, ale tiež sa šíria, aby sa stali samostatnými heslová fráza alebo bodový bod zapnutý Twitter začiatkom roku 2022.

Pôvod

Prvý zaznamenaný prípad memu, ktorý nahradil titulok slovom N na „môj brat v Kristovi“, pochádza od používateľa Twitteru @etherxeno, [1] ktorý 18. februára 2022 zrekapituloval Dudes Be Like 'Subway Sucks' meme (zobrazené nižšie, vľavo). Tweet získal za jeden mesiac viac ako 5 700 retweetov a 42 700 lajkov. Pôvodný meme bol zverejnený v januári 2019 a odvtedy sa široko šíri a prepisuje (uvedené nižšie vpravo).


 DUDES BE LIKE O GESUBWAY SUPS THE MY BROTHER IN CHRIST SANDWICH Zloženie potravín Recept Základné jedlo Listová zelenina Plagát Kuchyňa Písmo Jedlo Sendvič Výroba  Chlapi BUĎTE AKO G"SUBWAY SUCKS NIGGA YOU MADE THE SANDWICH Food Ingredient Recipe Sandwich Staple food Fast food Leaf vegetable Cuisine Bun Font Dish Rectangle Produce Baked goods

Šírenie

Koncept pokračoval v raste, keď sa online šírilo viac mémov prepísaných frázou „môj brat v Kristovi“. Napríklad Tumblr účet teathattast [dva] odovzdal verziu, ktorá bola podobná verzii Subway od čerešní a granátových jabĺk, ale namiesto toho odkazuje na hru Elden Ring , čo vedie k významnej diskusii a rozšíreniu používania frázy v neformálnejšom zmysle (zobrazené nižšie).


 KLAMÁCI BUĎTE AKO"EVERYTHING ONE-SHOTS ME WHY IS THIS GAME SO HARD" YOU MADE THE BUILD MY BROTHER IN CHRIST World Light Nature Poster Organism Font Movie Adaptation Heat Happy Book cover Illustration

11. marca 2022 sa táto fráza začala viac objavovať na Twitteri, keď ju ľudia používali namiesto iných slov, pričom opisovali trend, o ktorom ľudia tvrdia, že ho nenávidia, no považuje sa za chybu danej osoby, pretože ho nebaví. Príklad toho zverejnil účet na Twitteri [3] JarrettMoore18, ktorý túto frázu používa na vyjadrenie, že ľudia, ktorí nemajú radi TikTok, si to urobili sami tým, že zničili svoj vlastný algoritmus (uvedené nižšie).


 Ján Maus' Reddit AMA @JarrettMoore18 "Tiktok is toxic!" My brother in Christ you cultivated the algorithm Font

Dudes Be Like 'Subway Sucks'

Dudes Be Like 'Subway Sucks' pokračoval Nigga, urobil si sendvič , je titulok na an makro obrázka sendvič Subway žartuje, že sa nemôžete sťažovať, že váš sendvič Subway je nanič, pretože zákazník si vyberá, čo naň pôjde, čo znamená, že si technicky vyrobil svoj vlastný sendvič a je to ich vlastná chyba, ak nie je dobrý. Obrazové makro sa stalo populárnym ako zneužiteľný v priebehu rokov 2020 a 2021, najmä na Instagram , kde bol text pozmenený cez prepisovanie .

Rôzne príklady


 Jalen'Head Empty, 80s Goth Rock Inside' Todd @stygianscribe ... but my brother in christ, you forgot the candle sticks Colm Wilkinson Bishop Myriel Jean Valjean Human Jaw Collar Adaptation Sleeve Wrinkle  marinebiologyshitposts Sledujte pustovnícke kraby byť ako"this shell is too small" my brother in christ you picked the shell Font  môj brat v Kristovi ty si sendvič Mačka Mačka Felidae Ucho gesto Malé až stredne veľké mačky Obdĺžnik Plavá Mäsožravec Drevené fúzy Kostýmový klobúk  Nemôžem prestať nazývať ľudí mojím bratom v Kristovi Jotaro Kujo Kreslené ústa Ľudské telo Organizmus Gesto Umenie Písmo  'Neviem't get pronouns!" my brother in christ, explain this. he Crusader 22002700 10 TUndead Eyet. 7yet. Deburt on TascotUDDrdeb ol. Cagdari, Siowbeans 70 2578 tarsen *57 M a <Protecion o derakinga V Tane Adimi 21 3356 [Shedunit) Clearcang 21 Ounage Done RadWanny lehad Pi <Deady Boss Mods Vike Twins te Shock Eye of the Broodmother S NTTO E Lava Burst 2 ( AEN N ONE ng Eydis Dat Vake Twins Debulf on Triscu dn Siowbeans Shaft han gone offise Level Photograph Font Screenshot Technology Rectangle  táto hra je't funny “, my brother in christ you wrote the responses Cartoon Facial expression Vertebrate Product Human Happy Organism Gesture Finger Thumb Sleeve Violet Font People Bottle

Externé referencie

[1] Twitter – Etherxeno

[dva] Tumblr – Elden Ring

[3] Twitter – JarrettMoore