Moje video pre Briona Meme

  Moje video pre Brionu   tvár obočie nos osoba tvár brada ľudská farba vlasov pery čelo hlava oko účes ústa čeľusť dievča krk selfie

O

Moje video pre Brionu je a YouTube video predstavujúce tínedžera Dominicka Romana z New Yorku, ktorý prednáša monológ adresovaný dievčaťu menom Briona. Mnohí diváci považovali video za znepokojujúce kvôli tínedžerovým vyhláseniam o láske a sexuálne sugestívnym výrazom tváre.

Pôvod

8. januára 2012 YouTuber magmaflower nahral video s názvom „Moje video pre Brionu“, v ktorom 14-ročný chlapec hovorí svojej priateľke Brione, ako veľmi ju ľúbi, sprevádzané výrokmi „zostaň dokonalá len pre mňa“ a „ Milujem ťa viac, ako sú zrnká piesku na každej pláži.“ Za 10 dní video nazbieralo viac ako 1,5 milióna videní.

Ahoj dievčatko [smiech]
Všetko je v poriadku sľubujem. Odpúšťam ti. je to v poriadku neboj sa toho. Všetko bude OK.

Ľúbim ťa. Veľmi ťa milujem. Milujem ťa viac, ako sú zrnká piesku na každej pláži, na každej planéte, v každej galaxii vo vesmíre. A potrebujem ťa vo svojom živote. Potrebujem ťa viac ako ľudia potrebujú vodu a jedlo na prežitie.

Znamenáš pre mňa viac ako Home Depot pre pána Ladrada. Znamenáš pre mňa viac ako čokoľvek. Znamenáš pre mňa viac ako zlaté diamanty pre najchamtivejšieho zlodeja.

A ty si to najdokonalejšie najkrajšie dievča na celom svete a ja ťa tak veľmi milujem. Dúfam, že sa vám bude páčiť sledovanie tohto dievčatka [bozká vzduch].

Zajtra sa vidíme v škole, dievčatko. Ľúbim ťa. [smiech] Mám, to je pravda. Milujem ťa viac ako čokoľvek iné na svete [smiech]. Ahoj dievčatko, zostaň perfektná len pre mňa.

Šírenie

BuzzFeed [4] 14. januára 2012 predstavila video v príspevku s názvom „Strašidelné video pre jeho „Baby Girl“. pôvodné video. Video bolo následne odstránené, no nasledujúci mesiac ho znova nahral YouTuber Cracking Ace. Aj toto bolo odstránené.

JustBriona odovzdala video s odpoveďou s názvom „To the Haters of Magmaflower“ 15. januára, no krátko nato video odstránila. 17. januára blog o webovej kultúre Slacktory [3] publikoval článok o videu, ktorý ho označil za „vyvolávajúce krčenie“. Diskdžokeji Roz a Mocha z kanadskej rozhlasovej stanice KiSS 92.5 so sídlom v Toronte [dva] urobil rozhovor s Magmaflower 17. januára. Magmaflower tvrdí, že video nebolo falošné a že sa len snažil uistiť svoju priateľku, že je v poriadku po tom, čo zostal niekoľko dní po sebe doma zo školy kvôli chorobe.Magmaflower začal predávať tričká „stay perfect“ na stránke s tovarom Big Cartel [7] a jeho úradníka Facebook [1] stránka za ten mesiac nazbierala 3 333 označení páči sa mi. 12. apríla magmaflower odovzdal nové video s názvom „Moje video pre Brionu za našich 7 mesiacov“ (zobrazené nižšie).Rozhovor s Babe.net

Dňa 14. februára 2018 zverejnil Babe.net rozhovor s Romanom, v ktorom diskutoval o videu a svojich minulých vzťahoch. Okrem toho rozhovor obsahoval nedávnu fotografiu Romana sediaceho v aute s dlhšími vlasmi a ochlpením na tvári (zobrazené nižšie).Pozoruhodné príklady


Externé referencie

[1] Facebook - Magmaflower

[dva] Kiss925 – Pobyt ideálny len pre mňa video decko

[3] Slacktory – Toto je najstrašidelnejšie video tínedžera bez košele, ktorý sa rozpráva s dievčaťom, aké kedy uvidíte

[4] BuzzFeed – Strašidelné video pre jeho dievčatko

[5] YouTube - Nenávidiacim Magmaflower

[6] Reddit – Nie, toto je jedno z najstrašidelnejších videí na YouTube

[7] Veľký kartel - Zostaňte dokonalí