Napriek tomu, že tvoria iba 13 percent populácie mému

  Diary of a Wimpy Kid ilustrácia rodičov, ktorí sa smejú Mannymu's joke

Citlivý

Citlivý obsah Upozornenie: Táto stránka obsahuje materiál, ktorý možno považovať za nevhodný pre prácu.

O

Napriek tomu, že tvoria len 13 % populácie je a copypasta používa sa na satirizáciu tých, ktorí recitujú štatistiky rasovej kriminality online, často v kontexte Ben Shapiro ničí memy .

Pôvod

Presný pôvod originálnej kópie nie je známy, ale správy obsahujúce variácie frázy „napriek tomu, že je to len X percent populácie“, sa vo veľkej miere šírili v rámci online komunít bielej rasy. 27. apríla 2015 bol v komunite príspevok /r/ShitRedditSays [dva] bola predložená, ktorá identifikovala copypasta obsahujúcu variáciu štatistiky ako pochádzajúcu z neo- nacistický a stránka bielej nadradenosti Stormfront . Najpopulárnejšia variácia je nasledujúca, s výnimkou menších úprav:

Napriek tomu, že tvoria len 13% populácie, černosi tvoria 52% zločinov.

Šírenie

Dňa 28. septembra 2018 Redditor /u/TheReturnOfRuin odoslal vlákno do /r/ChapoTrapHouse s názvom „Ahoj vsauce , Michael tu!' [4] . Vo svojom vlákne zahrnuli do svojho textového príspevku „Napriek tomu, že tvoria 13 % populácie“, copypasta. Príspevok získal 19 hlasov za a 6 komentárov, pričom 82 % hlasovalo za.


  Hej vsauce, tu Michael! (self.ChapoTrapHouse) 20 odoslaných pred 6 mesiacmi používateľom TheReturnOfRuin Napriek tomu, že tvoria 13 % populácie, 6 komentárov zdieľať uložiť skryť snitch Product Azure Rectangle Font

Dňa 10. decembra 2018 smiešne [1] používateľ Husbean odovzdal obrázok s popisom „napriek tomu, že iFunny tvorí iba 13 percent populácie, tvorí 50 percent všetkých mémov“ (zobrazené nižšie).


  napriek tomu, že tvorí iba 13 percent populácie, ifunny robí 50 percent všetkých mémov vtipnými.CO

Dňa 8. februára 2019 používateľ iFunny CpyClutchTM odoslal makro obrázka pomocou nikto: formát na vytvorenie vtipu o bielych ľuďoch, ktorí uvádzajú štatistiky rasovej kriminality pomocou fotografií Theresa May Tancujúca (zobrazené nižšie, vľavo). 10. februára Redditor drwankbanana odovzdal súbor Elder Scrolls snímka obrazovky s názvom „Prečo to robiť Khajiit spáchať 90% všetkých násilných trestných činov v Skyrim napriek tomu, že tvorí len 13 % jeho populácie?“ (uvedené nižšie vpravo). V priebehu dvoch mesiacov príspevok získal viac ako 1 400 bodov (97 % hlasovalo za).


  doslova nikto: Bieli ľudia:"Despite being only 13% of the population" Cpt 1 funny.ce Suit Product Standing Formal wear Footwear Human Fashion   Prečo Khajiit pácha 90 % všetkých násilných trestných činov v Skyrime napriek tomu, že tvoria len 13 % jeho populácie? Skyrim (i.imgur.com) odoslal pred mesiacom drwankbanana 67 komentárov zdieľať uložiť skryť dať nahlásiť ocenenie crosspost skryť všetky detské komentáre Zaplať, inak Highwayman The Elder Scrolls V: Skyrim Lion Felidae

Externé referencie

[1] iFunny (cez Wayback Machine) – Napriek tomu, že tvoria len 13 percent populácie

[dva] Reddit – /r/ShitRedditSays

[3] Reddit – /r/ChapoTrapHouse (neexistuje)

[4] Reddit – Prvá inštancia (neexistuje)