Nohavičky a pančuchy so subkultúrou Garterbelt

  Titulný obrázok Panty and Stocking s dvoma hlavnými postavami z anime a mangy.

Citlivý

Citlivý obsah Upozornenie: Táto stránka obsahuje materiál, ktorý možno považovať za nevhodný pre prácu.

Poznámka redakcie: Tento záznam obsahuje spojlery pre Panty & Stocking with Garterbelt a niektoré videá obsahujú materiál NSFW; čítaj na vlastnú päsť.


Pôvod

Panty & Stocking sa vysielali v Japonsku 1. októbra 2010 a 24. decembra 2010.

Zápletka

Sestry Anarchy, Panty a Stocking, sú anjeli, ktorí boli vyhodení z neba kvôli ich zlému správaniu. Sú poslaní do mesta Daten (slovná hračka japonského slova datenshi (堕天使, rozs. „Padlý anjel“)), miesta, ktoré sa nachádza na okraji neba a pekla. Podivné príšery nazývané „Ghosts“ obliehajú mesto, ale sestry Anarchy ovládajú množstvo tajomných schopností, najmä schopnosť premeniť spodnú bielizeň a pančuchy na zbrane.

Pod drobnohľadom reverenda Garterbelta a so zipsom pre domácich miláčikov- pes Chuck, je na Panty a Stockingovi, aby zničili týchto duchov, aby nazbierali dostatok nebeských mincí na návrat do neba.

'Fly Away' - Transformačná scéna

Jedným z najčastejších cieľov paródií je scéna premeny Panty a Pančuchy od prvej epizódy. Šablóna zobrazujúca Panty a Pančuchu v tejto konkrétnej scéne sa stala populárnou základňou pre výmenu postáv, no ľudia začali meniť aj samotnú scénu postavami z iných anime a rôzne videohry.

Pieseň „Fly Away“ bola použitá aj vo videách s názvom „Fly Away Goes With Everything“, ktorá je totožná s Guilova téma sa hodí ku všetkému .Šablóny  nohavičky perokresba tváre biely čierny výraz tváre nos čiernobiely človek hlava úsmev fiktívna postava emócia čelo oko muž ucho líca jednofarebné ruka orgán  nohavičky perokresba tvár biely čierny čiernobiely výraz tváre nos cicavec úsmev stavovec karikatúra emócia hlava mužské písmo oko monochromatické jednofarebné fotografovanie orgán

Diéta

Diéta — V prvej časti 4. epizódy nazvanej „Diétny syndróm“ (Daietto Shindorōmu (ダイエット・シンドローム) Panty zisťuje, že Stocking drží diétu, o ktorej Stocking tvrdila, že je to niečo, čo nikdy nemusí držať. epizódy sa objavovali ďalšie a ďalšie paródie na scénu. Medzi hlavné zložky videí patrí Pantyin prehnaný výraz, keď sa pýta na diétu, a hrozná reakcia Stockingovej. Scéna sa stala populárnou v rukách ľudí, ktorí YouTube Poop Hudobné videá.Príklady videaRuuruu

Démonické sestry Scanty a Kneesocks, ktoré vystupujú ako antagonistky série, sú posadnuté pravidlami, čo ich núti opakovať toto slovo v celej sérii mnohokrát. Keďže hlasové obsadenie je japonské, fráza je typická angličtinu cítia to a vyslovujú „Pravidlo“ ako „Ruuruu“. Keďže skorumpovaná línia sa mnohokrát opakuje, stala sa tak trochu a heslová fráza súvisiace s démonickými sestrami.

Deň, keď Gainax zničil Vianoce

V záverečnej scéne Stocking uvažuje, či sú ich zbrane účinné aj proti anjelom a diablom. Panty potom uviedla, že by to mohla tiež vyskúšať, a Stocking jej prisľúbil, bodol Panty do hlavy, rozrezal ju a potom odhalil, že je „v skutočnosti démon“.

Táto scéna sa stala jednou z najzúrivejších scén, keďže paroduje Koniec Gainaxu v negatívnej miere. Predpokladá sa, že scéna bola urobená len pre troll pozorovateľov.  biela čiara čierna tvár čiernobiely výraz tváre karikatúra cicavec stavovec ruka nos text hlava prst emócie písmo muž ľudské správanie monochromatický fiktívna postava umenie

Externé referencie

[1] AnimeNewsNetwork Nohavičky A Pančuchy

[dva] PSG Wikia – Nohavičky A Pančuchy

[3] DeviantART – PASWG

[4] TVTropes – Nohavičky A Pančuchy S podväzkovým pásom

O

Nohavičky a pančuchy s podväzkovým pásom (Panti ando Sutokkingu wizu Gātāberuto), zvyčajne skrátene buď PASWG alebo PSG , je japonský televízny seriál od autora Gainax , ktorý okrem iného paroduje západný štýl animácie. Séria sa stala veľmi populárnou vďaka svojmu zaujímavému a relatívne roztomilému vizuálnemu štýlu v kombinácii s hrubým humorom, obsahujúcim nadmerné množstvo nadávok, sexuálnych tém, toaletného humoru a popkultúrnych odkazov. Nohavičky a pančuchy je niekedy považovaný za japonský náprotivok Južný park . Fanúšikovstvo za sebou PSG vyprodukoval veľké množstvo umenia , cosplay a video paródie. Šablóny zobrazujúce postavy sa tiež stali obľúbeným zdrojom fanúšikovského materiálu.