Odinštalovať Meme

  Uninstallafell meme zobrazujúci Gremla, Lalafell z Final Fantasy XIV.

O

Odinštalovať , známy aj ako daná prezývka Gremlo , odkazuje na a GIF tancujúceho Lalafell z oceňovanej MMORPG hry Konečná predstava XIV . Väčšinou bolo zvyknuté troll Svet Warcraftu hráči sa stanú 'WoWfugees' odinštalovaním Wow a sťahovanie do Final Fantasy XIV medzi poslednými exodus z hry v júli 2021.

Pôvod

2. júla 2021 Trhnutie streamer Rich Campbell stretol hráča Lalafell tancujúceho na táboráku počas a FFXIV Prúd. Postavy Lalafell sú k tomu najbližšie Svet Warcraftu 's gnome rasa a sú často vnímaní ako gremlin postavy. Campbell potom interagoval s hráčom a nazval prezývku postavy „Gremlo“. [1] Počas toho sa Campbellovo menu Battle.net zrazu začalo objavovať s reklamami, čo prerušilo jeho stream. To nakoniec viedlo k tomu, že Campbell spolu s Battle.net odinštaloval Svet Warcraftu z jeho PC. Nasledovníci v chate zareagovali energicky, označili to za epické víťazstvo a začali spamovanie sušienka. . Tento moment vystrihol PawnRocket [4] a má viac ako 18 000 zobrazení za tri týždne (uvedené nižšie).Používateľ Redditu PawnRocket, [dva] kto je pôvodný hráč Uninstallafell Chibi Pawnie [5] v Final Fantasy XIV , opísali glamour, ktorý je vybavený ich postavou, aby pripomínala hip-hop [3] postava v žltej farbe, preto robí tanec bokom.

Šírenie

V nasledujúcich týždňoch sa Uninstallafells rozšírili na internet a do priamych prenosov iných hráčov. 4kanál 's /v/ používa Uninstallafell s mnohými Final Fantasy XIV memy skúšať a trollovať Svet Warcraftu hráčov na oboch Svet Warcraftu a Final Fantasy XIV vlákna. Hlavným posolstvom trollingu je to FFXIV je oveľa lepší a budete ho chcieť odinštalovať Wow . Uninstallafells sa tiež objavili na Asmongoldova _FXXIV+ livestream počas série nájazdov Bahamut, pretože Asmongold je a Wow streamer.

Rôzne príklady


  WORLD WARCRAFT -CLAS Možnosti Odinštalovanie Ste sur (Oassc) an of Warcart POZRITE SI TERAZ C Svetová čiapka na rukáve Písmo Pokrývka hlavy Baseballová čiapka Helma   WORLD WARCRAFT Asmongold Art Font Cool Okuliare Zábavná koláž Zdieľanie   Ukázal som vám svoju hru, zahrajte si bezplatnú skúšobnú verziu Final Fantasy XIV: Shadowbringers Vrchné oblečenie Prilba Biela Bábika Hračka Prilba Rukáv Oranžová Žltá Pokrývka hlavy Čiapka !

Šablóna


  Vrchné oblečenie Prilba Športová výbava Prilba Čiapka Rukáv Žlté Gesto Pracovné oblečenie Osobné ochranné prostriedky

Externé referencie

[1] Twitch – Gremlo konvertuje Richa nadobro.

[dva] Reddit – Záložná raketa

[3] BetterTTV – lalaJam

[4] Twitch – Záložná raketa

[5] Final Fantasy XIV – Chibi Pawnie