Pán Incredible Becoming Old Meme

  Formát meme Mr. Incredible Becoming Old a príklad zobrazujúci rýchlo starnúce dieťa na starého človeka, z ktorých každý sa podobá neuveriteľnému memu, ktorý sa stáva záhadným.

O

Mr. Incredible Becoming Old odkazuje na rad memy založený na Pán Incredible Becomy Uncanny formátu, odkiaľ pán Incredible Úžasňákovi je zobrazený v rôznom veku vedľa rôznych vecí z rôznych časových období, čo prehnane predstavuje vek, ktorým by niekto mohol byť, keby to zažil na vlastnej koži. Pôvodná verzia meme bola nahraná do YouTube v januári 2022 a inšpiroval nové zneužiteľný variant v priebehu mesiaca.

Pôvod

8. januára 2022 YouTuber [8] Flent zverejnil video, kde Mr. Incredible starne, pričom za mesiac získal viac ako 95 000 videní (uvedené nižšie).29. januára 2022 YouTuber [1] ElAlvaro zverejnil meme zobrazujúci starnutie pána Incredible vedľa rôznych hranie konzol, ktoré predstavujú vek diváka, ak by jeho prvá konzola bola tá zobrazená, pričom za týždeň získal viac ako 20 400 zobrazení (uvedené nižšie). Toto je najstaršia známa verzia memu.Šírenie

Meme inšpirovalo počas nasledujúcich dní nové variácie. Napríklad 29. januára 2022 YouTuber [dva] The Social Credits Boy 🇨🇳 zverejnil verziu, v ktorej Mr. Incredible starne vedľa mémov z rôznych období a za týždeň získal viac ako 23 000 zobrazení (zobrazené nižšie).1. februára YouTuber [3] CM zverejnil verziu meme, kde pán Incredible starne vedľa „videohier, ktoré ste hrali ako dieťa“ a „vaša prvá sociálna sieť“, pričom za tri dni získal viac ako 338 000 zobrazení (zobrazené nižšie vľavo). 2. februára YouTuber [4] ElAlvaro zverejnil ďalšiu verziu memu pomocou videoherných konzol a za dva dni získal viac ako 108 000 zobrazení (zobrazené nižšie vpravo).3. februára 2022 YouTuber [5] Brunch zverejnil rozšírenú šablónu pre meme, ktorý ukazuje starnutie pána Incredible od bábätka až po organizmus, pričom za deň získal viac ako 48 000 zobrazení (zobrazené nižšie).V ten istý deň aj YouTuberi [6] [7] Flent a Broga použili mém meme, aby ukázali starnutie pána Incredible vedľa rôznych pozoruhodných udalostí súvisiacich s internet kultúru, písať, ako dávno sa to stalo spolu s nimi, pričom získali viac ako 60 000 a 32 000 zobrazení za menej ako 24 hodín (zobrazené nižšie, vľavo a vpravo).Traumatizovaný pán Neuveriteľný

Traumatizovaný pán Neuveriteľný odkazuje na sériu porovnávacích mémov založených na dvoch obrázkoch Mr. Incredible, jeden je oficiálnym umením pre The Incredibles 2 a druhý je „obrátená toonizovaná“ a čiernobiela verzia postavy, ktorá mu dáva výraz muža. prežívanie emocionálnej bolesti, podobne ako Zvädnutý Wojak. Od septembra 2021 sa tento formát používal spolu s popisom Ľudia, ktorí nevedia / Ľudia, ktorí vedia v porovnávacích mémoch.

Pán Incredible Becomy Uncanny

Pán Incredible Becomy Uncanny sú sériou mémov založených na upravených obrázkoch postavy pána Neuveriteľného, ​​v ktorých sa javí čoraz viac traumatizovaný. Formát, ktorý si v decembri 2021 získal popularitu na YouTube a TikTok, je vývojom formátu meme Traumatized Mr. Incredible z júla 2021.

Rôzne príkladyExterné referencie

[1] YouTube - ElAlvaro

[dva] YouTube - Memy

[3] YouTube - Pán Neuveriteľný, ale starne

[4] YouTube - Vaša prvá konzola bola

[5] YouTube - Brunch

[6] YouTube - Oni plačú

[7] YouTube - Broga

[8] YouTube - Oni plačú