JoJo No Kimyou Na Bouken Eyes Of Heaven Trend Meme

JoJo No Kimyou Na Bouken Eyes Of Heaven odkazuje na trend na TikTok, v ktorom používatelia dávajú rôzne JoJo pózy z anime JoJo's Bizarre Adventure pomocou remixu Yeatovej piesne „Money So Big“ alebo „WESPN“ od Shecka Wesa a dialógu na úvodnej obrazovke videohra JoJo's Bizarre Adventure Eyes of Heaven. Tento trend sa spopularizoval na TikTok v marci 2022.

Čítajte Viac

Prichádza hmla Meme

Hmla prichádza je fráza a séria mémov vrátane obrázkových makier a videí TikTok, ktoré varujú divákov, že prichádza zlovestná, pravdepodobne nebezpečná hmla, pričom niekedy ponúkajú konkrétny dátum a miesto s GPS súradnicami, kde je hmla nastavená. šíriť sa. Meme začalo ako tweet uverejnený v novembri 2021 a šíril sa cez sociálne médiá, najmä Instagram a TikTok, začiatkom roka 2022.

Čítajte Viac

Čierna, biela, zelená alebo modrá / Flamingo Meme

Čierna, biela, zelená alebo modrá / plameniak* označuje sériu videí TikTok, v ktorých používatelia synchronizujú pery s piesňou „Flamingo“ od britskej skupiny Kero Kero Bonito a zvyčajne si nanášajú zodpovedajúce farby na tvár.

Čítajte Viac

Remixový mem Reese Youngna „No More parties“.

Remix „No More parties“ od Reese Youngna, známy najmä textom „Dám ti celé svoje telo, len to prosím nikomu nehovor“, je hip-hopová pieseň z roku 2021 a remix tej istej piesne od Coi Leray. titul. Pieseň sa stala virálnou na TikTok ako skladba „tak zlé, že je to dobré“, podobne ako úspech skladby „Chug Jug With You“, a to najmä v línii, v ktorej Youngn rapuje: „If I pull up in that vrrrt, vrrrrt / Vrrrt, vrrrrrrrt, len aby som sa k tomu vrátil, ooh“ z veľkej časti vďaka intenzívnej vokalizácii zvukových efektov rappera.

Čítajte Viac

Huh Challenge Meme

Huh Challenge je séria pražiacich videí, v ktorých niekto žartom niekoho urazí pred vyslovením slova „huh“.

Čítajte Viac

Aký je to pocit žiť môj vysnívaný meme

Ako sa cíti žiť svoj sen odkazuje na video, na ktorom TikToker Lexi Grasty kričí „aký je to pocit žiť svoj sen“ a potom hlasno kričí vo svojom aute v reakcii na video ženy, ktorá predvádza svoje oblečenie Hooters. Zvuk videa sa v októbri 2021 po opätovnom nahraní iným používateľom stal obľúbeným pôvodným zvukom. Často sa používa v paródiách na pery a meme na vyjadrenie hnevu nad niekým iným, kto žije váš sen.

Čítajte Viac

Nepoužívať Google Meme

Don't Google, tiež známy ako Do Not Look Up a Don't Google Translate, odkazuje na príspevky reverznej psychológie na Reddite, Instagrame, TikTok a ďalších platformách, ktoré varujú používateľov pred googliním určitých slov alebo slovných spojení, snažiac sa vzbudiť ich zvedavosť. a prinútiť ich k hľadaniu. Tento formát často láka používateľov, aby si vygooglili šokujúce stránky a obrázky, ako napríklad 2 Girls 1 Cup, alebo aby si vygooglili nadávky, sexuálne výrazy alebo sémanticky podobné slová, ako napríklad Dinosaurus, ktorý mal 500 zubov.

Čítajte Viac

Meme 'Povedz Cersei. Chcem, aby vedela, že som to bol ja.'

'Povedz Cersei.' Chcem, aby vedela, že som to bol ja,“ odkazuje na fotografický výstrelok, v ktorom sú obrázky zvierat a ľudí s predmetmi na hlavách, vďaka ktorým pripomínajú postavu z Game of Thrones Olennu Tyrell, s titulkom Tyrellovho pamätného citátu zo série, „Povedz Cersei . Chcem, aby vedela, že som to bol ja.'

Čítajte Viac

Akú pesničku počúvaš? Meme

Akú pesničku počúvaš? alebo Hej ty! odkazuje na sériu videí s rozhovormi s mužom na ulici, kde sa anketár pýta ľudí so slúchadlami na ušiach, čo počúvajú. Po odpovedi sa pieseň často upraví do videa spolu s názvom, interpretom a niekedy aj obalom albumu. Prvé takéto virálne video bolo nahrané na YouTube v roku 2011. V polovici roka 2021 si ho značne spopularizovali YouTuberi a TikTokers.

Čítajte Viac

Skinny Jeans Are Canceled Meme

Skinny Jeans Are Canceled odkazuje na prílev videí na TikTok, v ktorých sa tvrdí, že účasť na určitých módnych trendoch, predovšetkým nosenie úzkych džínsov a úprava vlasov s bočnou časťou, vás robí starými. Keď sa presvedčenia šírili naprieč platformami sociálnych médií, používatelia, ktorí sledujú tieto trendy, začali uverejňovať príspevky, ktoré proti nim bojujú a podporujú ostatných, ktorí sa rozhodnú tieto trendy nasledovať, čím sa stali častou témou online diskusií.

Čítajte Viac