Himbo Meme

Himbo je slangový výraz pre svalnatého, dobrosrdečného, ​​no nevšímavého a neinteligentného muža. Toto slovo je predobrazom slov „On“ a „Bimbo“, čo je hanlivý výraz pre atraktívnu, ale neinteligentnú ženu. Na rozdiel od slova 'Bimbo' sa 'Himbo' častejšie používa ako kompliment, ktorý oceňuje láskavosť a postavu muža napriek nedostatku inteligencie. Rozvinul sa ako tróp v popkultúre a niekoľko postáv popkultúry bolo identifikovaných ako „himbo“. V júni 2020 sa tento výraz stal predmetom vtipov a spravodajstva po tom, čo jeden výstredný tweet tvrdil, že tento výraz je „ableistický“ a že priťahovanie k „Himbom“ je podobné pedofílii.

Čítajte Viac

Najlepší dievčenský meme

Best Girl je slang, ktorý používajú fanúšikovia anime alebo mangy na opis obľúbenej ženskej postavy jednotlivca. Termín zvyčajne ide ruka v ruke s termínom waifu.

Čítajte Viac

Spoopy Meme

„Spoopy“ je internetové slangové slovo, ktoré sa používa na opis niečoho, čo je komické a strašidelné zároveň. Tento výraz, pôvodne videný na fotografii nesprávne napísaného halloweenskeho znaku, je tiež úzko spojený s iným slangovým slovom 2Spooky na mikroblogovacej stránke Tumblr.

Čítajte Viac

Finna Wake Meme

Finna Woke je nezmyselný slangový výraz spájajúci slangové slová afroamerickej ľudovej angličtiny (AAVE) „Finna“, čo znamená „chysta sa“ a Woke, čo vo všeobecnosti znamená byť si vedomý sociálnych problémov. Spojenie týchto dvoch slov sa vo všeobecnosti používa ako prídavné meno vo význame „dobrý“ (t. j. „Finna sa prebudila.“) Túto frázu rozšíril najmä YouTuber JacksFilms, ktorý ju použil ako paródiu na tisícročný slang.

Čítajte Viac

Prenájom Meme zadarmo

Rent Free, alebo Living in Your Head Rent Free, je slangový výraz a fráza používaná na opis toho, ako niekto prechováva zášť alebo dovoľuje jednotlivcovi zaoberať sa myšlienkami, často určený na zosmiešňovanie tých, ktorí sú otvorene naštvaní na ostatných, najmä pre triviálne veci. . Okrem samotnej frázy existuje aj zneužiteľný formát zobrazujúci postavu MS Paint s niekým žijúcim v ich mysli, ktorý je vo photoshope s rôznymi obrázkami, ktoré reprezentujú niekoho v ich myšlienkach.

Čítajte Viac

Ick Meme

Ick je slangový výraz pre moment, keď si niekto fotí alebo vidí osobu, s ktorou chodí, robiť niečo, čo ju robí nežiaducou. Hoci sa tento výraz používa prinajmenšom od polovice 90-tych rokov, jeho popularita vzrástla po jeho použití počas epizódy Love Island v roku 2017 a v júni 2020 sa stala populárnou témou na TikTok.

Čítajte Viac

Shadow Banning Meme

Shadow Banning, tiež známy ako Stealth Banning, Ghost Banning alebo Comment Banning, je technika moderovania používaná v online komunitách, v ktorých je používateľovi zablokované uverejňovanie obsahu bez znalosti zákazu. Preto z pohľadu používateľa nie sú zakázané, ale ostatní používatelia ich vstup neuvidia.

Čítajte Viac

Malding Meme

Mald je predobrazom slov „šialený“ a „plešatý“. Toto slovné spojenie používajú fanúšikovia streamera Twitch Forsen. Spočiatku spamovali 'Tak zlé, také šialené!' v jeho chate, potom „Tak plešatý, taký šialený!“ a nakoniec „Tak plešatý, taký mald.“

Čítajte Viac

Vyhrievaný herný moment Meme

Heated Gaming Moment je sarkastický slangový výraz, ktorý sa používa na prípady, keď osoba urobí niečo urážlivé, napríklad použije rasové alebo sexuálne nadávky pri hraní videohier. Tento termín vymyslel spisovateľ Ian Miles Cheong, keď obhajoval PewDiePie po tom, čo povedal N-slovo na Streame.

Čítajte Viac

Turnt Meme

„Turnt“, variácia slova „otočený“, je slangový výraz pre pocit vzrušenia z účasti na párty inej spoločenskej udalosti, ktorá sa často sústreďuje okolo intoxikácie.

Čítajte Viac