Thicker than a Snicker Meme

Hrubšie ako smiech odkazuje na sériu videí TikTok, v ktorých používatelia implementujú efekty úprav na pridanie emotikonov a pokrivený obrázok na zvýraznenie textu: „Si hrubší ako chichotanie, ťažký ako Chevy, poď sem malá mama dovoľ mi rozotrieť brucho“ pri tanci.

Čítajte Viac

Toxic x Pony Meme

Toxic x Pony odkazuje na tanečný trend TikTok nastavený na mashupovú pieseň „Toxic x Pony“, ktorá kombinuje rytmy a refrén piesne Britney Spears „Toxic“ s piesňou Ginuwine „Pony“. Tanečný trend, ktorý pozostáva predovšetkým z tanca, pri ktorom si ľudia oblizujú palec pred pohybom bokov, sa začal na TikTok koncom decembra 2021 a inšpiroval aj milióny individuálnych tanečných videí na TikToku. v nasledujúcich týždňoch nazbierali na YouTube milióny zhliadnutí.

Čítajte Viac

'Soft' TikTok Song Meme

„Suave“ TikTok Song odkazuje na zrýchlenú verziu piesne „Suave“ od El Alfa El Jefe, ktorá sa začala objavovať ako zvuk TikTok vo februári 2022. TikTokers túto pieseň použili aj v tanečnom trende, pri ktorom si šikli ramená. a urobiť zamračenú tvár. Trend možno identifikovať aj pomocou frázy SUAAAAVEEEEE [šťastný].

Čítajte Viac

Smug Dancin Meme

Smug Dancin, alebo Smug Dancing Hat Kid, je emotívny tanec Hat Kida, hlavnej postavy z hry A Hat in Time. Tento tanec je často zakomponovaný do tanečných GIF a GIF dôležitých momentov videohier, kreslených filmov alebo filmov, ktoré niekedy obsahujú spoilery. Tie sú zvyčajne sprevádzané KRONO remixom piesne Aarona Smitha „Dancin'“. Tento formát videa je na YouTube veľmi populárny.

Čítajte Viac

Meme 'Dancin'' od Aarona Smitha

Dancin' je skladba produkovaná DJom Aaronom Smithom so speváčkou Luvli. Pôvodne vydaná v roku 2004, až v roku 2013 a neskôr, keď pieseň znovu nadobudne aktuálnosť vďaka remixovanej verzii piesne od producentského dua KRONO, ktorá bola použitá v množstve videí, remixov, memov a ďalších.

Čítajte Viac

Meme piesne amerického pohára

American Cup Song je séria videoremixov s klipom osoby, ktorá hrá hru „Cup Song“ so zbraňou, a odráža americký záujem a vzťah k strelným zbraniam. Hra o pohár spočíva v tom, že hráč klope na pohár a tlieska rukami v stanovenom rytme. Vo videu „American Cup Song“ hráč nahradí pohár ručnou zbraňou, pričom odstráni a nabije sponu na náboje. Video inšpirovalo náhradný remixový meme, v ktorom meme pridáva na koniec videa klip z iného média.

Čítajte Viac

Chitty Chitty Bang Bang Meme

Chitty Chitty Bang Bang (Jap. チキチキバンバン) je úvodná pieseň pre anime seriál Paripi Koumei, tiež známy ako Ya Boy Kongming. Pieseň sa stala populárnou medzi indonézskymi užívateľmi internetu, pričom mnohí z nich parodovali tanec v úvodnej piesni tým, že sa stali titulnou postavou.

Čítajte Viac

Shoot Dance Meme

Shoot Dance je tanečný pohyb, pri ktorom účastník poskakuje na jednej nohe, kope opačným jedlom a trasie päsťou pohybom lakťa. Tanec debutoval v hudobnom videu k piesni „Shoot“ od BlocBoya JB.

Čítajte Viac

Tanečný meme Kráľovstva

Kingdom Dance odkazuje na skladbu v stredovekom štýle s názvom „Kingdom Dance“ zo soundtracku Tangled a tanečný trend, ktorý je súčasťou piesne a inšpirovaný scénou, v ktorej sa objavuje. Tanečný trend sa stal populárnym na TikTok koncom augusta a septembra 2021.

Čítajte Viac

Badger Badger Badger Meme

Badger Badger Badger je flashové animačné video vytvorené Jonti Pickingom. Video pozostáva z obrázkov tancujúcich jazvecov nad elektronickou skladbou, pričom hlas opakuje slovo „jazvec“ počas troch taktov a vo štvrtom mení slovo „huba“. Po asi troch slučkách jazvecov a húb hrá minizbor o hadovi, keď sa animované hady plazia po púšti a animácia sa znova spustí.

Čítajte Viac