The Warriors zaútočili na vedenie Meme 3-1

 Warriors viedli 3:1

O

Warriors viedli 3:1 odkazuje na sériu vtipov o tom, ako NBA Golden State Warriors prehrali v roku 2016 finále NBA s Cleveland Cavaliers po troch víťazstvách proti Clevelandu v sérii Best-of-Seven. V tej sezóne Golden State vytvoril rekord v počte víťazstiev v základnej časti so 73 a mal vôbec prvého jednomyseľne najužitočnejšieho hráča ligy v Stephen Curry . Napriek tomu, že na víťazstvo v šampionáte potrebovali už len jedno víťazstvo, Golden State prehrali nasledujúce tri zápasy a sériu. Vďaka tomu sa stali prvým tímom v histórii NBA, ktorý vo finále NBA viedol v sérii 3:1. Vtipy sú spôsob troll Priaznivci Warriors, ktorí tvrdili, že tím bol najlepší v histórii NBA.

Pôvod

V júni 2016 sa Golden State Warriors stretli vo finále NBA s Cleveland Cavaliers. Po víťazstve v troch z prvých štyroch zápasov v sérii Golden State prehralo nasledujúce tri zápasy a šampionát.Po prehre v hre The Warriors Game 7 z 19. júna sa hra 'The Warriors Blew a Lead 3-1' stala populárnou pointou na Twitter zosmiešňovať fanúšikov Warriors. Jeden z predchádzajúcich zaznamenaných prípadov vtipu prišiel 29. júna, keď používateľ Twitteru @MrJayGomez [1] žartoval to Brexit bol spôsob, ako odvrátiť pozornosť verejnosti od spomienok na to, že Warriors vyfúkli vedenie 3:1.

Šírenie

Vtipy pokračovali počas leta 2016 počas offseason NBA. 30. augusta vytvoril Jacob Rosen zoznam Storify [dva] v ktorej zostavil desiatky tweetov s vtipmi „The Warriors Blew a 3-1 Lead“. 13. septembra športový blog v Ohiu Waiting For Next Year [3] urobil to isté. Niektoré tweety mali a konšpiračná teória -esque štýl pre nich; napríklad používateľ @SportsTalkJoe [4] tweetoval:


 LL Cool Joe SportsTalkJoe 2: Follow Its 13. 9. 2016 ts 13. 9. 201 s 13. 9. 20 13. 9. 2 13/ 13 13 prevrátený je 31 31 3-1 The Warriors vyhodili vedenie 3-1 v riadku písma textu Finals Spock Golden State Warriors

Vtip sa čoskoro začal objavovať v súvislosti s príbehmi, ktoré niekedy nemali nič spoločné s basketbalom. Napríklad 9. októbra počas Fox News ' pokrytie druhej Debata o prezidentských voľbách v Spojených štátoch 2016 , za odborníkom Fox News bolo vidieť znamenie, ktoré divákom pripomínalo, ako Warriors prestrelili vedenie 3-1 (zobrazené nižšie). Používa sa aj v súvislosti s futbal Zranenie rozohrávača Roberta Griffina III olympiády a Frank Ocean . Používateľ je zapnutý Etsy [5] predáva náramky, na ktorých je napísaná fráza.


 Stále zo spravodajstva Fox News o prezidentských voľbách v roku 2016 s nápisom v pozadí čítajúcim, bojovníci vyfúkli vedenie 3:1

Indiáni z Clevelandu

Vo Svetovej sérii 2016 viedli Cleveland Indians 3 zápasy na jeden zápas proti Chicago Cubs. V sérii prehrali v siedmich zápasoch, čo viedlo fanúšikov k vytváraniu obrázkov a tweetov vyžívajúcich sa v irónii, že na prvom veľkom športovom šampionáte od finále NBA v roku 2016, v ktorom Golden State Warriors vyfúkli tímu Clevelandu 3:1, tím Clevelandu fúkal do vedenia 3:1.


 Bryce Wood @woodymlb4 * Follow The Cleveland Indians vyfúkli vedenie 3:1 vo Svetovej sérii dymlb4 Stephen Curry Golden State Warriors Cleveland Indians 2016 Finále NBA Chicago Cubs World Series NBA okuliare  Cleveland Indians World Series Chicago Cubs  KEĎ SA VÁS 3-1 LEADJOKES CLEVELAND VRÁTIA PRENASLEDOVAŤ Draymond Green Golden State Warriors 2016 Finále NBA NBA Cleveland Cavaliers muž ochlpenie na tvári popiska čelo cool fenomén

Desiatky spravodajských kanálov pokrývali karmickú odplatu Clevelandu, vrátane Oregon Live, [6] Bleacher Report, [7] USA Today, [8] a viac.

Rôzne príklady


 KEVIN, PRIDAJ SA KU MŇU A SPOLU MÔŽEME VEDIEŤ 3:1 Finále Golden State Warriors 2016 NBA Stephen Curry Technológia Cleveland Cavaliers NBA  NAŽIVO vyhrali Warriors vedenie 3:1 BOLT Finále NBA Golden State Warriors 2016 Cleveland Cavaliers NBA športová súťaž hráčov atletiky  WARRIORS VEDIE 3:1 VO FTNALS Golden State Warriors 2016 Finals NBA Cleveland Cavaliers písmo textu  AKÝ JE POCIT, ZARUČIŤ SA VEDENÍM 31 SÉRIE Golden State Warriors Oklahoma City Thunder Cleveland Cavaliers NBA tímový šport basketbal pohyby fanúšik športový hráč basketbalový hráč športový priestor produkt  Warriors vyfúkli vedenie 3:1 vo finále NBA OLDEN Golden State Warriors 2016 Finále NBA Cleveland Cavaliers 2012–13 sezóna NBA LeBron James dres basketbalistu kĺb športové oblečenie rameno  Don't let this distract you from the fact that the Warriors went 73-9 and blew a 3-1 ead in the NBA Finals. 020 Stephen Curry Kyrie Irving Golden State Warriors 2016 NBA Finals Cleveland Cavaliers NBA

Externé referencie

[1] Twitter – @MrJayGomez

[dva] Storify (cez Wayback Machine) - Warriors stratili vedenie 3-1 vo finále a Twitter to stále miluje

[3] Čakanie na budúci rok - Večné mémy na oslavu šampiónov: Kým čakáme

[4] Twitter – @SportsTalkJoe

[5] Etsy – The Warriors Blew A 3-1 Finals Lead Wristbands Cleveland Cavs Championship (položka už nie je dostupná)

[6] Oregon naživo – Internet reaguje na Cleveland, ktorý vedie 3:1 nad Chicago Cubs vo Svetovej sérii

[7] Bleacher Report – 'Cleveland sfúkol vedenie 3-1' na Wrigley Field Marquee v B/R Treatment

[8] USA Today - Draymond Green sa pridal k vtipom „vedenie 3-1“ po tom, čo Indiáni vo Svetovej sérii viedli 3-1.