Typy chlapov Ázijské dievčatá si vyberajú: Mäkký biely chlap Meme

 Typy chlapov Ázijské dievčatá si vyberajú: Mäkký biely chlap

O

Typy chlapov Ázijské dievčatá si vyberajú: Mäkký biely chlap je a TIK tak trend pozostávajúci z ázijských užívateľiek v WMAF vzťahy zobrazujúce ich bielych priateľov zodpovedajúcich popisu 'Mäkký biely chlap' ako TikToker na pôvodnom zvuku opisuje, ako ázijské ženy majú radi mäkkých bielych chlapov. Pôvodný zvuk bol prvýkrát nahraný v októbri 2021 a počas nasledujúcich mesiacov sa stal virálnym.

Pôvod

Dňa 23. októbra 2021 TikToker [1] @jdp.adobo zverejnil video súvisiace s typmi mužov, s ktorými sa ázijské ženy zaujímajú o randenie, pričom prvým príkladom bol „mäkký biely chlap“ a ďalšie príklady boli prezývané „odsúdenec“, „f-boi“ a „ Simptron.' Video (zobrazené nižšie) získalo za 6 týždňov približne 1,3 milióna prehratí a 174 400 označení páči sa mi.Typy chlapcov Ázijčanky, ktoré si obľúbia: Mäkký beloch. Neviem to ani opísať, je to vysoký, chudý biely frajer, ktorý vyzerá, že by nikdy neublížil ani muche, a naše mamy by to schválili.

Šírenie

V nasledujúcich dňoch bol zvuk videa zostrihaný na popis „Soft white guy“ a použitý vo viac ako 460 videách v priebehu 44 dní. [dva] 27. októbra 2021 TikToker [3] @real.nancy.botwin zverejnila video s titulkom „bolestne presné“, pričom počas prehrávania zvuku ukazovala jej bieleho priateľa. Video získalo viac ako 1,4 milióna prehratí a 193 000 označení páči sa mi za 5 týždňov (zobrazené nižšie vľavo). Nasledujúci deň zverejnil TikToker podobné video [4] @bunninja s popisom „vinný“. Video získalo za päť týždňov zhruba 3,5 milióna prehratí a 347 000 označení páči sa mi. (zobrazené nižšie vpravo).Rôzne príkladyExterné referencie

[1] TIK tak - @ jdp.adobo

[dva] TIK tak - Pôvodný zvuk od Jaemieho DP

[3] TIK tak - bolestne presné

[4] TIK tak - vinný