Udalosť modernej premeny postáv M&Ms

  Nové postavy M&M boli aktualizované, aby ich bolo viac"inclusive" and "progressive."

Prehľad

Moderná zmena postáv M&Ms odkazuje na oznámenie vyrobené cukrovinkovou spoločnosťou Mars, že maskoti M&M, stálice reklám M&M už roky, dostanú mierny redizajn a úpravu postavy, aby odrážali „dynamickejší, progresívnejší svet“. Medzi významné ohlásené zmeny patrí zníženie dôrazu na zelenú sexualitu M&M, vďaka čomu sa hnedé M&M dievčenská šéfka a mať oranžové M&M 'uznať jeho úzkosť.' Oznámenie bolo na internete široko zosmiešňované za príliš horlivú politickú korektnosť a viedlo k vtipným obhajobám starých postáv M&M, najmä neslávne „sexy“ zelených M&M.

Pozadie

20. januára 2022 Mars prostredníctvom tlačovej správy oznámil, že vyladí charakteristiky maskotov M&M, aby odrážali „dynamickejší progresívny svet“. [1] Tieto zmeny zahŕňali zmenu zeleného M&M zo „sexy“ archetypu na charakter viac orientovaný na „dievčenskú silu“, čím sa Red stal menej antagonistickým a hnedé M&M sa zmenilo na charakter viac „girlboss“. Mars vyjadril, že zmeny snáď podporia „sebavyjadrenie a silu komunity“. Spoločnosť tiež uviedla, že zmeny boli súčasťou ich „globálneho záväzku vytvoriť svet, kde sa každý cíti, že patrí, a spoločnosť je inkluzívna“ a dúfa, že „do roku 2025 zvýši pocit spolupatričnosti u 10 miliónov ľudí na celom svete“. Časť tlačovej správy, ktorú tweetoval Nathan Allebach [dva] je znázornené nižšie.


  M&M's Updates Mascots to Represent a More 'Dynamic and Progressive World' m. m M&M's iconic mascots are getting an updated look-and personalities and backstories-to align with the fact that consumers value inclusion and belonging more than ever. Green will embrace confidence and a new pair of kicks, Red will tone down the bossiness, Orange will acknowledge his anxiety and more. <8 E Product Organism Font

Vývoj

Oznámenie sa rýchlo stalo témou diskusie na sociálnych sieťach, as Twitter používatelia sa začali vysmievať redizajnu ako zbytočne politicky korektnému. Používateľ @aniceburrito [3] žartoval, že M&M odišli zobudil , čím získali viac ako 70 retweetov a 1 000 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vľavo). Používateľ @HollyBriden [4] žartoval: 'Predstavte si, že sedíte pri konferenčnom stole a šéf hovorí: 'Musíme urobiť jedno z M&M menej posraným. Poďme si vypočuť vaše nápady',' a získalo viac ako 70 retweetov a 970 označení páči sa mi (uvedené nižšie, vpravo).


  mike (znepokojuje sa) @aniceburrito (Povedané v zúfalstve zo straty milovanej osoby) M&Ms sa prebudila 11:13 · 20. januára 2022 · Twitter pre iPhone Anne T. Donahue Font   Hollaria Briden, Esq. ... @HollyBriden Predstavte si, že sedíte pri konferenčnom stole a šéf hovorí: „Musíme urobiť jedného z M&M menej posraným.'s hear your ideas." 99 7:29 PM · Jan 20, 2022 · Twitter for iPhone Font

Objavila sa aj značná dávka ironického odporu voči myšlienke, že zelené M&M bude menej sexi. Valiaci sa kameň [5] zverejnili štipľavý článok s názvom „Nech je zelené M&M byť škaredá malá pobehlica“, v ktorom argumentovali v prospech zelenej sexuálnej osobnosti M&M. Témou sa stali najmä zelené M&M memy na Twitteri. Napríklad používateľ @dantnty [6] zverejnil Debimboifikácia obrázok v súvislosti so zeleným M&M, ktorý získal viac ako 370 retweetov a 3 500 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vľavo). Používateľ @psychic_pussy69 [7] zverejnil snímku obrazovky a Change.org petíciu, aby vrátila zelenému M&M jej „sexy čižmy“, čím získala viac ako 9 000 retweetov a 91 000 označení páči sa mi (zobrazené nižšie vpravo).


  mačička') @psychic_pussy69 ... change.org give the green m&m her sexy boots back 173 have signed. Let's get to 200! Sign this petition 10:01 PM - Jan 20, 2022 · Twitter for iPhone Green Product Organism Font Technology

Mizerné, nebinárne cukríky sú všetko, čo si zaslúžime

22. januára 2022 Tucker Carlson odvysielala časť nariekajúc nad zmenou na M&M (uvedené nižšie).Zatiaľ čo tento segment vyvolal posmech, keď sa Carlson sťažoval na to, ako „nechce piť“ so žiadnym z nových M&M, mnohí začali žartovať o chyróne, ktorý znel: „Ubohé, nebinárne cukríky sú všetko, čo si zaslúžime. ' Obraz chyróna sa stal virálnym Twitter , pričom mnohí používatelia žartujú, že to označili za „nešťastnú, nebinárnu sladkosť“.

Externé referencie

[1] Správy CBS- Postavy M&M prepracované pre „dynamickejší, progresívnejší svet“, oznamuje Mars

[dva] Twitter – Nathan Allebach

[3] Twitter – @aniceburrito

[4] Twitter – HollyBriden

[5] Valiaci sa kameň - Nechajte zeleného M&M byť škaredá malá pobehlica

[6] Twitter – @Dantnty

[7] Twitter – psychická_mačička69