Udalosť obvinenia z pedofílie posádky Vanoss

 Obvinenia z pedofílie posádky Vanoss

Prehľad

Obvinenia z pedofílie posádky Vanoss odkazuje na niekoľko prípadov obvinení z pedofílie proti najväčším YouTube posádka Posádka Vanoss s najnovšími obvineniami, ktoré predložili H2ODelirious, Wildcat, Lui Calibre, Mini Ladd a Ohmwrecker, Ohmwrecker vzniesol obvinenia proti posádke vanoss a najmä H20 Delirious. Krátko po tom, čo boli tieto obvinenia vznesené naplno Twitter Medzi Ohmwreckerom a H20 Delirious vypukla bitka.

Pozadie

DramaAlert

23. mája 2021 Keemstar hovoril o tom s Ohmwreckerom [1] hovorí o incidentoch H20 Delirious. Video (zobrazené nižšie) dosiahlo 1,5 milióna videní za 2 mesiace.Keď sa Ohmwrecker objavil vo videu Keemster, v ktorom povedal, že členovia Vanoss Crew si navzájom zdieľali obrázky dievčat. Ohmwrecker tiež prehral zvuk, ktorý podľa neho overil jeho tvrdenia, hoci kontext a pravosť zvuku nebolo možné overiť.

Ohmwrecker tiež diskutoval o H20 Delirious a povedal, že jeho priatelia ho v roku 2013 spojili s dievčaťom.

Ohmwrecker potom prehral zvukový klip H20 Delirious, ktorý sa rozprával s dievčaťom, o ktorom tvrdil, že je neplnoleté. Obvinenia vznesené proti H20 Delirious sú nepopierateľne závažné, aj keď na internete bolo veľa ľudí, ktorí začali spochybňovať Ohmwreckerove tvrdenia v podstate hneď, ako ich začal formulovať.

Nakoniec sa H20 Delirious rozhodol vstúpiť do kontroverzie sám, aby sa postavil na obranu.

Vykašli sa na ten manipulačný kus sračiek. Nie je svätý, ako tvrdí. Všetky jeho klamstvá a prekrúcania, pretože dve skupiny sa rozhodli, že sa s ním nechcú hrať. údajne urobil to isté Markiplier . Opýtajte sa ho, prečo podviedol na svojom RL GF, ktoré rád tají, Jamie Pang.“

Keď sa ľudia začali pýtať, či sú Ohmwreckerove tvrdenia pravdivé, pridal sa aj na Twitter s tým, že má snímky obrazovky, ktoré by mohli dokázať to, čo hovorí.

Ohmwrecker tvrdil, že členovia Vanoss Crew si navzájom zdieľali obrázky dievčat. Tvrdil, že tieto informácie boli prijaté prostredníctvom Lui a vo videu bol prehraný zvukový záznam toho istého. Kontext za zvukom sa však nepodarilo overiť.

Ako video postupovalo, Ohmwrecker hovoril o tom, že H2O Delirious založili jeho priatelia v roku 2013. Táto udalosť viedla k úniku niektorých jeho zvukov. Ohmwrecker ďalej tvrdil, že dievča, s ktorým sa H2O Delirious rozprávala, bolo maloleté a členovia skupiny to tiež vedeli.

Vývoj

H20 Delirious sa tiež zaoberal obvineniami proti nemu a uviedol, že jeho stretnutie s maloletým dievčaťom bolo hrozným pokusom o šikanovanie.

Chcem sa vyjadriť k jednej veci, ktorá bola povedané, ktorá bola úplne skreslená pred deviatimi rokmi, dvaja ľudia si mysleli, že by bolo smiešne urobiť niečo skutočne neporiadne ako formu obťažovania, nie je tajomstvom, že som bol ľahko vzrušený a veľmi hrubý, keď som mal som niečo cez 20 rokov,“ pokračoval. „Niekto, s kým som predtým niekoľkokrát hral Xbox poslal mi správu, že mali na sebe len uterák. Toto upútalo moju pozornosť a záujem.

H20 Delirious tiež dodal, že si nie je istý, či je dievča maloleté, no napriek tomu ju dobre nepozná. H20 povedal, že sa v súčasnosti zameriava na to, aby bol dobrým otcom a že Ohmwrecker je ten, kto trvá na zasahovaní do jeho života.