Osoba NikkieTutorials

NikkieTutorials alebo Nikkie de Jager je holandská beauty youtuberka a profesionálna vizážistka. Získala ceny influencerov a spolupracovala s kozmetickými spoločnosťami ako Ofra a Too Faced.

Čítajte Viac

Osoba Jacka Chicka

Jack Chick bol americký karikaturista, ktorý sa preslávil svojimi kresťanskými fundamentalistickými komiksovými brožúrami, známymi ako „Chick Tracts“. Napriek kritike Chicka za jeho neochvejne rasistické, homofóbne, antifeministické názory a jeho brožúry, ktoré používali vyvrátené alebo jednostranné argumenty, výstredný a tábornícky charakter brožúr ho urobil populárnym medzi fanúšikmi outsider-artu.

Čítajte Viac

Mike Inel / Osoba Manyakisa

Mike Inel, tiež známy ako jeho hentai alias Manyakis, je filipínsky digitálny umelec, 2D a 3D animátor, ktorý robí fan art a originálne umelecké diela na YouTube, DeviantArt a Tumblr. Je známy svojimi dielami v Katawa Shoujo, 'Čo ak?' videá, jeho krátky animovaný „Draw With Me“ a jeho ďalšie animácie SFW a NSFW.

Čítajte Viac

Osoba Adama Ellisa

Adam Ellis, známy ako adamtots, je karikaturista a spisovateľ pre Buzzfeed, ktorý kreslí webové komiksy, ktoré majú byť príbuzné. Hoci si získal veľké množstvo fanúšikov, bol kritizovaný za svoj umelecký štýl, najmä za jeho tendenciu vystrihovať a vkladať predchádzajúce diela.

Čítajte Viac

Osoba Neil Cicierega

Neil Cicierega je filmový tvorca a hudobník známy svojimi flashovými animáciami, videami na YouTube a mixtapemi. Preslávil sa tým, že spustil a vytvoril populárne „animutácie“ na stránkach s flashovou animáciou, ako sú Newgrounds a AlbinoBlackSheep, za vytvorenie Ultimate Showdown of Ultimate Destiny a Harry Potter Puppet Pals. Neskôr sa preslávil svojimi mixtapsami „Mouth“, ktoré spájali populárne piesne, z ktorých mnohé prerástli do meme.

Čítajte Viac

Štíhla osoba

Yung Lean je pseudonym Jonathana Arona Leandoera Håstada, amatérskeho rappera zo Švédska, ktorý je známy používaním snového synth popu a textov zameraných na videohry a špecifické názvy amerických značiek vrátane ľadového čaju Arizona, bundy North Face a športových nápojov Gatorade. Yung Lean, opísaný ako polarizujúca postava v európskej hip-hopovej komunite vďaka svojmu tlmenému rapovému štýlu, získal veľkú slávu po vydaní svojho videa „Hurt“ v júni 2013.

Čítajte Viac

Osoba Kat Von D

Kat Von D je americká tetovacia umelkyňa, modelka, hudobníčka, spisovateľka, podnikateľka a televízna osobnosť. Je najlepšie známa svojou prácou tetovania v televíznych reality show TLC Miami Ink a LA Ink, ako aj vďaka svojej kozmetickej línii.

Čítajte Viac

Osoba MeatCanyon

MeatCanyon, tiež známy ako Papa Meat, je youtuber alias Huntera Augusta Hancocka, amerického animátora, hlasového herca, komika, spisovateľa a režiséra, ktorý robí animácie vrátane paródií. Jeho štýl video animácie sa stal známym pre znepokojujúci, desivý a hrubý obsah. Je tiež súčasťou série podcastov „Cream Crew with Flashgitz“, kde sa diskutuje o rôznych témach. V auguste 2021 má jeho kanál YouTube viac ako 3 milióny odberateľov.

Čítajte Viac

Mínus 8 osôb

Minus8, tiež známy ako chtkghk, je kórejský umelec z Oekaki najlepšie známy pre svoje rytmické animácie a flash hry, ako aj tendenciu vymazávať alebo opúšťať online účty.

Čítajte Viac

Jaiden Animácie Osoba

Jaiden Dittfach, najčastejšie známy online ako Jaiden Animations, je umelkyňa a animátorka YouTube, ktorá sa venuje najmä karikatúram, v ktorých hovorí o svojom živote a skúsenostiach, ako aj o svojich pocitoch na určité témy. Spočiatku sa stala populárnou, keď vytvorila animácie pre YouYuber iHasCupquake; odvtedy si získala veľkú sledovanosť, nazbierala viac ako 5 miliónov odberateľov na YouTube a stala sa jednou z najpopulárnejších animátoriek príbehov.

Čítajte Viac