Urobte Barrel Roll Meme

 Urobte Barrel Roll  Demotivačný plagát prevrátenej lode s nápisom DO A BARREL ROLL

O

'Do A Barrel Roll' je a heslová fráza používa sa na vyzvanie niekoho, aby vykonal horizontálnu rotáciu o 360 stupňov. Táto fráza sa niekedy používa na popisovanie obrázkové makrá kde sa objekt javí ako v strede rotácie alebo v animovanom režime GIF kde subjekt vykonáva úplnú rotáciu.

Pôvod

Valenie hlavne sa používa ako letecká bojová technika v lietadle od vzniku psích zápasov v roku 1913 počas 1. svetovej vojny. Manéver valenia bol neskôr zahrnutý ako pohyb v Super Nintendo konzolová hra Star Fox ktorý bol vydaný v USA na jar roku 1993. V hre mohol hráč vykonať valček dvojitým ťuknutím na tlačidlá L a R, čím chránil loď pred nepriateľskými lasermi. Fráza „do a barrel roll“ pochádza z pokračovania Star Fox 64 vydaný 30. júna 1997, v ktorom vám postava Peppy Hare nariaďuje 'Urobiť barel!' pri približovaní sa k 4 stacionárnym vežičkám vystreľujúcim lasery.

Šírenie

Prvý Slangový slovník [1] definícia bola vytvorená 30. januára 2004 Nájazdy Toma Greena z roku 2006 sa toto slovné spojenie často používalo žart zavolajte Greenovi počas jeho show. Často sa cituje na obrazová doska 4kanál a jedno z prvých archivovaných vlákien [6] pochádza z 2. augusta 2007. A Facebook [7] fanúšikovská stránka má 14 796 hodnotení Páči sa mi a je ich 218 YTMND [5] odoslania k 3. novembru 2011. Táto fráza splodila na stránke módu obrázkových makier Môžem si dať cheezburger .

Google Easter Egg

Dňa 3. novembra 2011 sa Google povolený vyhľadávač an veľkonočné vajíčko pre vyhľadávací dopyt „do a barrel roll“, ktorý by otočil celú obrazovku o 360 stupňov. Trik bol následne pokrytý moja krabica [dva] , The Huffington Post [3] a Tech Crunch [4] ten istý deň.


 Google's Easter Egg of when you search for Do A Barrel Roll and it flips the screen
Najlepšie príspevky tohto týždňa
 Ahoj

Ahoj

 Únik vojenských dokumentov War Thunder

Únik vojenských dokumentov War Thunder

 Brian Peppers

Brian Peppers

 DALL-E mini

DALL-E mini

Rôzne príklady


 Mačka sa chystá urobiť salto s nápisom DO A BARREL ROLL  Vrtuľník sa počas letu chystá prevrátiť s nápisom DO A BARREL ROLL  GIF so psami, ktoré bežia a jeden sa zrazí s druhým, pričom sa v tomto procese prevalí  Urobte si GIF s káčatkou a káčatkami, ktoré sa odtrhnú od formácie  Futbalový GIF hráča, ktorému chýba loptička a pri tom sa valí hlavne  Kid vrazí do nábytku, na ktorom stál pes, pes pokračuje v epickom kotúľaní suda na podlahu

Externé referencie

[1] Slangový slovník - urobiť sudovú rolku

[dva] moja krabica - Google robí barel práve teraz

[3] The Huffington Post – Google to a barrel roll je jednou z najúžasnejších vecí, aké kedy Google urobil

[4] Tech Crunch – Do A Barrel Roll! V Google! Práve teraz!

[5] YTMND – urobiť sudovú rolku

[6] Chanarchive cez Way back Machine – Morgan urobil barel

[7] Facebook - Urobte si Barrel Roll!

[8] Môžem si dať cheezburger - urobiť sudovú rolku