Utieranie sĺz s memom škrečka

Wiping Tears With A Hamster odkazuje na viaceré vírusové videá ľudí, väčšinou žien, ktoré si utierajú slzy domácim škrečkom, pričom prvé z nich bolo zverejnené na Twitteri v polovici roka 2019. Začiatkom roka 2020 bol odovzdaný aj TikTok dievčaťa, ktoré si utieralo slzy škrečkom, a dostalo sa mu reakcií a duetov, v ktorých si ostatní TikTokeri utierali slzy so svojimi miláčikmi.

Čítajte Viac

Ryan Lockwood – Ulice 1:12 Meme

Ryan Lockwood – Streets 1:12 odkazuje na speedrun v podaní speedrunnera a streamera Twitch RyanLockwooda. Beh si získal slávu v speedrunningovej komunite ako jeden z najznámejších jednosegmentových behov v komunite Goldeneye 007 speedrunning. Beh s komentárom bol nahraný vo videu YouTube, ktoré bolo široko zdieľané na YouTube a Twitch pre jeho vzrušujúci komentár streamera po tom, čo beh dokončil.

Čítajte Viac

Brunch Squirt Video Meme

Brunch Squirt Video odkazuje na virálne video ženy, ktorá zrejme masturbuje až do bodu ejakulácie, údajne v The Wharf na Floride. Po tom, čo sa video začalo šíriť na Twitteri, ľudia zdieľali svoje zdesené reakcie a tiež memy týkajúce sa videa.

Čítajte Viac

Svalnatý muž vstupujúci do reštaurácie Meme

Muscular Man Entering Restaurant odkazuje na virálne video, v ktorom veľký, svalnatý černoch nahnevane vojde do reštaurácie a vyrazí niekomu z ruky podnos. Klip sa šíril na Twitteri s rôznymi titulkami predstavujúcimi premoženú osobu vstupujúcu do všednej situácie.

Čítajte Viac

Máte Uno Meme

You Have Uno, tiež známy ako The Uno Argument, odkazuje na virálne video, v ktorom sa dvaja hráči Call of Duty hlasno hádajú cez hlasový rozhovor o tom, či majú prístup k hre Uno na svojom Xboxe.

Čítajte Viac

Video meme Negus Spelling Bee

Negus Spelling Bee Video odkazuje na virálne video 12-ročného Andrewa Laya, ktorého požiadali, aby napísal slovo „negus“ na Scripps National Spelling Nee v roku 2007. Video sa stalo virálnym kvôli podobnosti slova s ​​rasovou nadávkou a kvôli tomu, ako nervózne sa chlapec snaží zistiť pravopis a definíciu slova. Video sa odvtedy stalo predmetom mémov a zostalo relevantné online v priebehu rokov od prvého nahrania.

Čítajte Viac

Choď do kúpeľne teraz Meme

Go To The Bathroom Now odkazuje na virálne video zo záberov z hry Mafia III, v ktorom matka kričí na svojho syna, aby „išiel do kúpeľne a posral sa“, keďže sa údajne vyprázdňuje v nohaviciach, keď naňho kričia. . Video bolo prvýkrát nahrané na YouTube v roku 2018, výsledkom čoho bolo množstvo mémov a úprav videa, ktoré naň odkazovali počas nasledujúcich troch rokov, a zároveň sa stalo obľúbeným originálnym zvukom na TikTok.

Čítajte Viac

Meme Fox Eye Challenge

Fox Eye Challenge je vírusový beauty hack, v ktorom si niekto oholí vonkajšie končeky obočia a použije make-up na vykreslenie vyššieho obočia. Aj keď ľudia používali tento hack ešte predtým, ako bol nazvaný líščie oko, používatelia TikTok ho v januári 2020 zmenili na trendovú výzvu.

Čítajte Viac

Meme Lietajúcej Tesly od Davida Dobrika

Stunt Davida Dobrika Flying Tesla Stunt odkazuje na video nahrané YouTuberom Davidom Dobrikom, v ktorom kaskadér na motocykli josh_ofthe_jungle uháňa Dobrikovu Teslu Model X cez veľký kopec v rezidenčnej štvrti Los Angeles a posiela auto do vzduchu. Kaskadérsky kúsok, ktorý bol nahraný v januári 2020, vyvolal reakciu Elona Muska na Twitteri a rôznych divákov, ktorí tento nebezpečný kúsok kritizovali.

Čítajte Viac

Telo Peluqueria / Vuikz Haircuts Gone Wrong Meme

Vuikz Haircuts Gone Wrong, tiež známy ako Menace Barber Haircuts, odkazuje na sériu videí o účesoch uverejnených na účte TikTok @vuikz, v ktorých čierny holič s neónovo zeleným tesákom Grillz dáva zákazníkom pravdepodobne a komplikovane zlé účesy. Účet sa začal uverejňovať v polovici septembra a rýchlo si získal kult. Spolu so strihaním vlasov a bizarnou taktikou strihania vlasov je Vuikz známy tým, že v každom videu používa alternatívne prekliate Emoji.

Čítajte Viac